Enerji şirketi Manas, bugün yaptığı bildirim ile yatırımcılarını mutlu etti. Şirket yapmış olduğu iş anlaşmasından 525 bin 675 dolar kazanacak. Güncel kur ile 10 milyon 500 bin TL gelir elde edecek olan şirket, cirosunu ve karlılığını daha hızlı bir şekilde artıracak. 

Manas Enerji (MANAS) KAP Açıklaması

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği yeni iş anlaşmasıyla ilgili açıklamada; ''Şirketimiz yurtdışında bulunan bir Müşterisinden 525.675,00 $ tutarında muhtelif elektrik sayaçları ve ekipmanları konusunda yeni bir sipariş almıştır. 

Siparişe konu ürünlerin teslimatlarının 2023 yılı  içinde tamamlanması planlanmaktadır.'' açıklamalarında bulunuldu.

Manas Enerji Faaliyeti Nedir ?

1996 yılında tamamen yerel sermaye ve teknoloji ile kurulan Manas, akıllı sayaç sistemlerine dayalı olarak geliştirdiği ürünler ve çözümler ile sektörde yenilikçi bir firma konumuna gelmiştir.

Enerji Şirketi Ülke Geneli Kazandığı İhaleleri Duyurdu Enerji Şirketi Ülke Geneli Kazandığı İhaleleri Duyurdu

Geniş ürün yelpazesi ve gelişmiş teknolojik çözümleri ile müşterilerine çözüm ortağı olan Manas; gaz dağıtım şirketlerinin, belediyelerin, su idarelerinin, elektrik dağıtım şirketlerinin ve aynı zamanda özel ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına başarıyla cevap vermektedir. Manas’ın, elektro-kontrollü gaz, su, ısı ve elektrik sayaçlarında ayrıca AMR, M2M, AMI ve Uzaktan Sayaç Kontrol Sistem Çözümlerinde uzmanlığı vardır.