15 Ocak 2021 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.

HİSSEKAPANIŞALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
THYAO13.23209162000-11354000095621980
SISE7.82204309800-16835650035953260
PETKM5.0755803040-3212335023679690
EREGL15.1972251250-4873405023517200
IHLAS1.2657449820-3800470019445120
KRDMD6.6187467510-775517409915768
ODAS3.7628633770-189145909719178
ZOREN3.0256594670-476776208917052
ALBRK1.9733642600-254229008219704
TSKB1.8835883870-278013208082552
IHLGM1.3821767100-152288306538275
ISMEN17.8515631840-98437745788069
GEDZA32.0212324990-69722695352722
EGEEN1828.620440250-154308905009365
SASA23.818522140-137368504785294
GSRAY3.8911183410-67242244459190
LOGO137.516004970-117331704271794
TAVHL22.433707470-298548203852648
FMIZP173.114839580-112737703565814
MNDRS3.168889042-53706883518354
ECILC7.4612776180-93849613391215
ECZYT35.712208960-91595313049427
CCOLA74.512134380-92011802933202
OYAYO10.6210419190-75932172825974
ESEN22.8212538610-99718422566772
MERKO8.6410981260-84537872527468
ISDMR10.5111738170-93644262373746
POLHO3.897469521-51258992343622
ULKER22.9216013830-138155802198245
MPARK22.926237100-240429802194122
TURSG6.8121095570-189555502140020
EGGUB225.87897959-59295351968424
LKMNH14.578465057-67033631761695
YYAPI2.3313357120-116080701749049
TURGG155.77561312-58243961736916
TMSN16.129506042-77732801732762
KERVT6.475626969-41288371498132
INVEO77.97685446-61955081489938
PAPIL22.747326949-58418061485144
CEMAS2.157267336-57910261476310