16 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
YKBNK2.8641372450-70920660-29548210
THYAO11.78107656500-132220200-24563720
INDES16.1917967370-36140720-18173350
ENJSA9.821656280-37175440-15519160
MARTI3.6819151310-32641730-13490420
AEFES2212356310-23432290-11075980
VESTL19.722864020-33732860-10868840
EKGYO1.8938825670-45645130-6819460
EREGL10.8918720030-25513980-6793948
SISE6.839436120-45788040-6351924
KARSN3.0211477880-17594280-6116398
TTKOM7.7527491430-33022620-5531192
ISCTR6.8525429710-30289950-4860240
VKGYO3.685831866-10299260-4467396
GUBRF38.6417503920-21937910-4433994
DOHOL2.6426324960-30720620-4395662
GSRAY3.9410983530-15197980-4214450
CCOLA59.1513276850-17194830-3917988
IHYAY1.175399414-9292751-3893338
DOAS31.9222951980-26766600-3814628
ISYAT3.215466169-9259398-3793230
BIZIM15.335965261-9696918-3731657
ISMEN12.779404550-13053060-3648510
TURSG5.6822576890-25941500-3364606
ISGYO1.998188646-11295150-3106508
BIMAS68.7527518710-30582390-3063680
NATEN35.086283108-9274911-2991804
GSDHO2.3313828580-16626430-2797854
IPEKE11.774232454-6852840-2620386
ALARK6.6212508660-15082120-2573461
SELEC9.268298970-10854230-2555260
ULKER22.168668864-11113000-2444131
NTHOL3.253778305-5886665-2108360
VAKBN4.7726661510-28697860-2036344
MGROS39.0423757560-25786070-2028510
ORGE7.557121052-9117606-1996555
KUTPO41.410796870-12725870-1928996
BRYAT2084720559-6468311-1747752
GENTS4.953793700-5517669-1723969
OZKGY4.268907891-10433550-1525660
HALKB5.4241814250-43280260-1466008
PNSUT19.732237012-3600044-1363032
BFREN10935427730-6790627-1362897
BNTAS5.363793923-5060206-1266283
ESEN18.649905282-11163310-1258026

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.