17 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
KRDMD4.18109674500-7330014036374340
THYAO11.4799427020-6364629035780740
EKGYO1.91101030800-7257382028456960
ISCTR6.55100783100-7383242026950670
PETKM4.551072660-427353908337268
TTRAK137.624694780-170665307628248
KUTPO39.9631095590-240804107015174
GARAN8.42298481500-2916820006799488
VESTL19.3419341380-126878706653513
ENJSA9.7318404690-118454706559223
KERVT7.6430008030-245188405489194
KOZAL75.0521373650-159889605384687
BIMAS69.9560915350-555962405319116
SASA16.9712453070-71982935254779
BSOKE2.6118288840-135103904778448
ARCLK28.2624557280-199217204635560
TAVHL17.2716632330-120075304624805
HALKB5.1918241650-136526804588973
DOCO363.420657550-166976603959894
TKFEN14.3516441540-127145003727042
YESIL48.2811241780-76030613638720
AKSEN7.2412863900-92439003620000
KRDMA4.67575974-41354513440523
TUPRS85.6553021580-500153203006260
AEFES21.510132610-71268813005724
ISGYO1.9414876950-119847202892229
YATAS10.6412005630-92021442803488
PGSUS53.0525841650-231294602712192
KLMSN16.238647224-60813552565869
DOAS28.7433568650-311092502459400
SNGYO4.027886925-54553052431620
KARSN2.948264674-59466102318064
SOKM12.4930760800-285385302222270
MPARK19.515955520-138919802063534
ASUZU17.2310231760-83636671868094
OYAKC7.910132060-82706131861447
EGEEN12859006161-71935201812642
BAGFS175481409-38074631673946
FROTO117.88402067-67444881657579
CEMAS2.3619739860-180925601647300
MAVI44.668711238-72274451483794
KARTN244030540920-290694401471478
HLGYO2.55006142-35490321457109
CCOLA57.19092138-76403881451751
AKYHO6.243000475-17449611255514

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.