18 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
GARAN8.85174233600-228339300-54105700
KRDMD4.5970235930-99406740-29170810
TTKOM7.537652460-56178070-18525610
ODAS3.3436068500-50802660-14734160
MEPET3.2116588840-25321420-8732580
KERVT7.2225329300-33620540-8291240
MGROS39.7636428400-44671540-8243140
KCHOL18.245414940-52079320-6664380
PEKGY2.6212694580-18961810-6267230
VKGYO3.679687069-15773550-6086481
AKBNK6.2777781630-83618130-5836500
TSKB2.1524280570-30072570-5792000
GSRAY3.89757112-14685900-4928788
KONTR17.065304646-9952786-4648140
AGHOL21.068837314-13022140-4184826
KRDMB3.956619991-10784050-4164059
ASUZU16.785804908-9767042-3962134
KRDMA4.824052830-8008501-3955671
OZGYO2.195100055-8982728-3882673
HALKB5.3528541130-31994960-3453830
ISDMR8.6624044290-27153590-3109300
FROTO115.815298780-18393670-3094890
VAKKO6.4620013120-22440190-2427070
ISCTR6.8432240590-34546170-2305580
AKSEN7.210364800-12404160-2039360
LOGO98.953666789-5698675-2031886
BERA11.444918986-6637198-1718212
DESPC11.713495122-5196428-1701306
AKSGY3.62794322-4440121-1645799
TOASO27.1214576760-16185650-1608890
BUCIM8.112611017-4193165-1582148
GOZDE6.262516428-4034714-1518286
FONET11.876737179-8168452-1431273
AKSA10.0210379080-11803470-1424390
ALCTL28.284148166-5352760-1204594
GLYHO4.642590071-3788283-1198212
GOODY7.123375149-4532878-1157729
BRISA17.835819972-6931011-1111039
ALKIM14.073835575-4871211-1035636
KARSN2.9610917460-11829800-912340
LKMNH11.32560792-3413547-852755
ARSAN7.041823910-2674611-850701
TLMAN32.863216899-4060905-844006
ANHYT8.192736030-3484226-748196
TRCAS4.693885162-4628430-743268

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.