18 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
EREGL11.9682014700-4915210032862600
YKBNK2.93128837100-9620538032631720
TCELL15.8895824040-6425439031569650
BIMAS70.6561045060-3786383023181230
SKBNK1.5248363320-2667000021693320
ASELS18.1642520970-2597089016550080
TUPRS88.3572869790-5835241014517380
EKGYO1.99101014700-8704630013968400
ARCLK28.3624149920-160382608111660
TTRAK139.525733800-178880807845720
DOAS31.626876820-190831307793690
THYAO11.795468060-882254907242570
VAKBN4.7679680450-727272606953190
ALBRK1.7616801990-101844806617510
ZOREN2.713826140-76271316199009
TAVHL17.7829105090-243265404778550
PGSUS54.831937700-272795704658130
ADESE3.3317192990-131219804071010
ENJSA9.811948540-80451333903407
KOZAL74.8519122480-153216703800810
DOCO371.315598290-118204403777850
TURSG5.6322517500-191485703368930
AVGYO3.3512441470-91071423334328
DOHOL2.5932285090-291577703127320
RYSAS8.1912824030-97951633028867
BNTAS5.376911003-38907413020262
SISE6.6847953390-449651502988240
GSDDE5.477954910-51469712807939
USAK2.5214644330-119419902702340
KUYAS2.410172050-75771022594948
PETKM4.747565030-449998002565230
MAVI45.3612026550-96086102417940
TATGD11.299885755-74760592409696
YYAPI1.3212375700-99939442381756
ISMEN12.415840750-134900102350740
GSDHO2.2610116510-77866412329869
GUBRF37.89143263-68698902273373
KOZAA12.4813605640-114137702191870
MPARK19.0915728200-135463602181840
PENGD5.649909327-77863912122936
SOKM12.1113620610-115037802116830
PNSUT20.686816040-47076662108374
HUBVC17.449176993-71780171998976
SAHOL10.528337360-263494801987880
CCOLA59.5510100020-82441331855887

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.