19 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
GARAN9.521023660000-761778000261882000
YKBNK3.11211880100-16295840048921700
KCHOL19.15128466600-8518504043281560
TURSG5.8545067520-2317096021896560
PETKM4.970902210-5103031019871900
KRDMD4.87131655400-11203080019624600
TUPRS90112256500-9469186017564640
SAHOL10.9247033330-3589609011137240
TTKOM7.9538983320-2860107010382250
GUBRF41.5884413470-759188008494670
BIMAS7035791090-274973608293730
HALKB5.4345114580-372391507875430
ULKER22.324161950-170946607067290
TCELL1663807240-572645606542680
ISMEN13.1516693680-107786905914990
YYAPI1.3716073030-110432105029820
TOASO28.0621983210-169752205007990
IHYAY1.188361450-42218204139630
AKSA10.4914330030-101925304137500
SOKM12.0915288690-113982303890460
ODAS3.4624286270-206798403606430
TKFEN14.7911979400-85641493415251
MPARK19.4310846620-75838663262754
SAFKR9.589043480-58573353186145
KOZAL75.4520293020-171709203122100
MAVI46.620535130-177042102830920
ALARK6.6313641400-108932702748130
FENER34.549094066-67876392306427
ISFIN3.778600992-63914412209551
DOCO378.916272020-141142302157790
GSDHO2.268734785-67238062010979
IHEVA1.865353031-33468702006161
KRDMB3.979167981-71662342001747
ALBRK1.7624625610-227334801892130
BUCIM8.594872282-30812231791059
IHLAS1.1510530740-87829521747788
GOODY7.598154991-64826931672298
AVGYO3.557324455-58110621513393
IHLGM1.258514344-70080981506246
KARSN2.958855548-73619581493590
PAGYO6.86590829-51207901470039
PGSUS54.6521445440-199774401468000
KLMSN17.0511513740-101201701393570
JANTS204.94222709-28760501346659
IEYHO1.194184703-28728911311812

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.