19 Mart 2021 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.

HİSSEKAPANIŞALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
THYAO13.79162400000-11006890052331120
BIMAS72161444300-11760280043841460
ULKER24.6435389720-2043177014957950
ENJSA11.9241460760-2782160013639160
SOKM13.6936260340-2482513011435210
ISKPL41.9427366350-1718597010180380
HALKB5.1962672840-547276407945200
IEYHO1.8628327920-205248707803054
HDFGS4.4719345680-117802707565410
EKGYO2.137156140-300403507115790
KRDMD7.3367596310-612670406329276
KOZAL12234036280-284347205601558
ECZYT54.4512734670-78298284904844
NUHCM62.7550164090-459825904181496
GOZDE8.1116468220-123432204125008
DOCO61212002840-79383294064513
USAK2.449634168-56145854019583
AYEN7.627230369-33301473900222
ARCLK34.9818903440-150198503883586
ENKAI7.8411168050-74587823709263
KAREL33.911385010-78104683574540
BSOKE3.9920135160-166187903516365
AKSEN11.4215427200-125642602862931
TKNSA14.1311158080-83872712770809
HLGYO3.367746465-51149052631560
SARKY13.1563761880-611700802591800
VAKBN4.0731778170-292060502572116
CEMTS15.776716604-42884012428203
AVOD9.3518586010-162343002351707
YATAS17.394564861-22889652275896
NTHOL5.797441047-52388442202203
YGYO1.45834750-38909991943751
AEFES23.3416384820-144908801893946
AFYON4.525339376-35251601814216
ARSAN10.138546569-67853961761173
EGEEN1724.511101460-93462431755221
YAYLA4.175513841-38088411705000
AKSA17.297386022-57029221683100
DGKLB2.9813509100-118335301675575
SAYAS19.775525666-39072441618423