20 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
IPEKE12.3423370960-42310730-18939760
BIMAS69.645450460-64331900-18881440
KOZAL79.7540581360-58898630-18317270
TUPRS89.185257250-100623400-15366190
ZOREN2.7136821670-47772440-10950780
PEKGY2.512641880-22726280-10084410
EREGL11.3640051070-49435520-9384448
SKTAS5.3624778730-31190980-6412254
TURSG6.0224488910-30757230-6268324
MGROS40.6812967550-17909170-4941615
AKSEN7.1710041960-14638410-4596447
GSDHO2.257996486-12049950-4053459
ENKAI7.213983297-7295683-3312386
FENER34.2814557080-17670510-3113433
ISMEN13.087597737-10508010-2910272
AKSA10.7613283660-16165910-2882246
PGSUS55.727393200-30114200-2721002
VKGYO3.855707006-8291893-2584887
SAHOL10.8116172560-18708480-2535923
KLGYO2.364684662-7111133-2426472
TRGYO3.66194946-8341591-2146645
PEGYO2.563628708-5757409-2128701
IHYAY1.164541358-6542487-2001130
HLGYO2.647286235-9275650-1989415
MPARK19.185201197-7013478-1812281
NETAS20.42783529-4576833-1793304
RYGYO4.814857125-6534496-1677371
JANTS210.73628543-5287298-1658755
AKSGY3.673374627-5011358-1636731
AVISA14.133510913-5068018-1557105
ALCAR192.85220856-6726290-1505434
AVGYO3.592795690-4289696-1494006
KLMSN18.7515433400-16912310-1478910
ASUZU16.752970586-4442857-1472271
IHLAS1.155980795-7423886-1443091
BRISA17.94795992-6239060-1443068
DZGYO3.352111625-3539165-1427540
OYAKC8.068951482-10368640-1417160
NUHCM37.163411535-4707014-1295479
BSOKE2.624840842-6117425-1276583
EUHOL2.951421758-2697273-1275514
EKGYO1.9349500150-50724290-1224136
ISFIN3.8414203470-15383570-1180094
DESPC11.31945777-3058687-1112911
BUCIM9.4412902300-14007800-1105506

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.