20 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
YKBNK3.09174773300-12962940045143900
KCHOL19.591225920-5384519037380730
VAKBN4.8699822160-6807350031748660
AKBNK6.5146260800-11781120028449520
TTKOM8.173749860-4690597026843880
HALKB5.4252501740-3299308019508660
KOZAA13.6962612450-4343123019181220
GARAN9.45309878000-29295720016920770
ISCTR6.8275696260-5945134016244910
GUBRF45.7245923570-3362525012298320
TSKB2.2233472610-237612309711380
THYAO11.8880345100-723318208013280
SKBNK1.5142291730-344653907826340
TAVHL18.4436730480-295532007177276
TTRAK144.330084240-237000306384214
ODAS3.5348678580-425482006130376
TCELL16.146223000-406814605541540
ASELS18.3527029720-218896405140074
ARCLK29.4430615590-255347505080844
VESBE33.9411995810-76099284385879
ALBRK1.7718235550-140838804151670
DOCO416.742996420-389002904096124
CCOLA6123420800-193589104061886
OZGYO2.337336897-45924252744472
GLYHO4.729217290-65617822655508
ENJSA9.9420741580-181197302621850
DGKLB2.669006415-65275122478903
KONYA980.48777734-63042992473436
DOAS31.215280420-128099102470518
TOASO29.2217473530-150488002424725
USAK2.529020524-66022102418314
TKFEN14.9119502900-172207902282118
KRDMA4.786479185-42660712213115
AEFES22.1813445400-112370402208356
RYSAS8.555910794-38520172058777
TKNSA9.194637478-26064492031029
MAVI46.3213003170-110722801930894
CRDFA5.887294830-55510241743806
AVTUR3.34257202-25805331676669
OZKGY4.245173527-37487321424795
TEKTU1.777075696-56999341375762
CEMTS14.894817664-34763221341342
TMSN11.364434594-31518731282721
RAYSG23.344886067-36762731209794
KARTN2724.59730962-85411651189797

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.