23 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
GARAN9.07121552900-170134900-48582000
THYAO11.7487929060-112954200-25025140
PETKM3.9252290540-76923420-24632880
SISE7.0875989230-96876610-20887380
BIMAS69.5539386700-50885420-11498720
PEKGY2.4413601020-24981000-11379980
ISCTR6.4930825200-40465930-9640730
KRDMD4.8280054000-89353380-9299380
ASELS18.1627505240-35372440-7867200
ODAS3.5340999180-48731490-7732310
TURSG5.921251170-27648800-6397630
SKBNK1.4829199560-35485560-6286000
TUPRS87.8538047550-44316920-6269370
KARTN2965.422634340-28656820-6022480
BAGFS20.8615175170-19898100-4722930
VESTL19.969957017-14307160-4350143
GUBRF50.2540213840-44533160-4319320
AKSEN7.029106618-13256670-4150052
HUBVC17.397091838-10979670-3887832
AGHOL21.346372420-10213020-3840600
MGROS40.2412855880-16568980-3713100
DGKLB2.69103215-12555180-3451965
ALBRK1.749524591-12950170-3425579
IHLAS1.147266577-10631560-3364983
VAKBN4.6641500900-44764480-3263580
TTKOM7.8331717200-34936550-3219350
AFYON4.496516035-9411236-2895201
TEKTU1.773908991-6686786-2777795
CRDFA5.543703385-6366892-2663507
SOKM11.897199164-9817646-2618482
SAHOL10.4917334460-19929780-2595320
KONYA1078.411373090-13822360-2449270
AKENR2.224194581-6612446-2417865
ITTFH2.267162896-9471838-2308942
YKGYO4.73583394-5851686-2268292
VKGYO413310930-15486300-2175370
SKTAS5.174457521-6624841-2167320
DERIM9.92547128-4682564-2135436
OTKAR215.116164630-18287750-2123120
TDGYO11.933611216-5621449-2010233
CRFSA22.96059235-8055650-1996415
TUKAS10.753449185-5372515-1923330
PRKAB145257153-7073605-1816452
ADESE3.13602590-5257852-1655262
TRCAS55212489-6865777-1653288

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.