23 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
HLGYO2.937509680-2542515012084530
TKFEN15.1530190360-2014403010046330
HALKB5.3336435370-275859608849410
IPEKE1223477340-149836708493670
TSKB2.3828222030-199513408270690
KCHOL19.1235914990-279289507986040
YKBNK2.9478754260-708350107919250
ZOREN2.7141787980-340859807702000
ULKER23.0830737130-232290307508100
KOZAL78.6532653150-253117707341380
EKGYO2.08134869500-1276162007253300
TCELL15.8562282220-553851206897100
TAVHL18.7525307460-187660306541430
FROTO11929548720-231618006386920
TOASO29.320378590-144540605924530
GSDHO2.3521243920-156679805575940
AVGYO3.8113707420-82193945488026
ALCAR21218002700-128010105201690
YGYO1.1516209680-111571505052530
CIMSA15.6616400580-114177804982800
EGEEN155720915820-159602604955560
ARCLK29.121319760-165674604752300
DOCO43638590580-343043104286270
IHYAY1.1811528680-75515473977133
ENJSA10.0419105000-152205903884410
KOZAA13.839292780-354776303815150
TRGYO3.7114641160-114331703207990
MAVI47.2810526300-75861772940123
MRGYO3.356043642-32527742790868
BUCIM9.9124569390-219386402630750
AEFES22.3214802880-122699902532890
AKBNK6.2680222950-780598502163100
KRDMA4.827246077-52700051976072
TKNSA9.3311299270-93401891959081
KENT5186804756-50345471770209
EGSER9.624379356-26943671684989
ALGYO17.666004558-43942541610304
FENER33.765852725-42975981555127
HDFGS6.254988757-35040801484677
KORDS13.821655730-201855401470190
KUYAS2.354183368-27380281445340
LOGO99.153686177-23335581352619
GOODY7.477792490-64784581314032
ALKA13.514092598-28840341208564
DESA7.583742725-25737591168966

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.