24 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
THYAO11.83166414500-259180500-92766060
BIMAS68.6536129600-63441080-27311480
TCELL15.7743043780-61283370-18239600
GARAN9.05152875700-167688700-14813010
YKBNK2.9747214330-60604700-13390370
DOHOL2.5214288040-26425570-12137530
HALKB5.3121927040-33143170-11216120
VAKBN4.6543052900-53477640-10424740
PEKGY2.4213847900-23788860-9940965
OTKAR236.619397950-28808620-9410674
KRDMD4.9259822370-67925170-8102796
BSOKE2.477867932-14414560-6546627
SAHOL10.2525952630-32069430-6116800
ULKER22.6214827460-20322600-5495140
TURSG5.8514962200-19540200-4578003
IHYAY1.176485567-10673740-4188175
ZOREN2.7110003600-13994610-3991006
BURVA576023679-9723826-3700148
KCHOL19.0628235430-31795320-3559886
EGEEN1712.712805490-16062490-3257000
TSKB2.6154978340-58030800-3052452
JANTS242.99611429-12651490-3040056
KONYA1186.28023110-11056760-3033655
MGROS40.3413638390-16513600-2875207
DOCO479.617346990-19932130-2585140
ENKAI7.142548058-5124330-2576272
TTKOM7.7823552400-26072360-2519966
ISMEN12.837653165-10058460-2405290
POLHO3.94352513-6369203-2016690
DESPC12.244652707-6608102-1955396
ECZYT19.56015339-7877681-1862342
IHLAS1.149479261-11336160-1856899
KRDMA5.098368242-10060510-1692273
EREGL11.5111985340-13659360-1674026
ALARK6.4910338700-11998170-1659470
ERBOS33.268688899-10260500-1571600
GLRYH16.265241969-6781271-1539302
CMBTN166.33840640-5308791-1468151
TSGYO3.772572106-3980351-1408246
NUHCM36.53861329-5254727-1393398
DGKLB2.594260327-5641572-1381245
CRDFA5.51829056-3079273-1250216
BUCIM9.493127898-4359487-1231589
INDES16.584483221-5711853-1228632
DEVA23.084905268-6117138-1211871

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.