25 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
KRDMD5.273262870-133267500-60004630
EGPRO24.2237916950-77839800-39922850
ULKER22.0819846810-30847440-11000630
ASELS18.1816822540-26508080-9685540
DOHOL2.4719601070-29128710-9527640
PEKGY2.3317925430-26873520-8948090
KATMR3.169185049-16741160-7556111
TTKOM7.7329714420-35728530-6014110
TUKAS11.1810160550-15882590-5722040
ALBRK1.7211344880-16534950-5190070
ALARK6.410442680-15612710-5170030
AKSA10.736105034-11269940-5164906
KARSN3.0716772400-21760580-4988180
MGROS40.8631499110-36239370-4740260
TSKB2.7139192310-43832710-4640400
ECILC6.8612202730-16048070-3845340
CEMTS14.736419331-10214860-3795529
EGEEN1672.821720200-25370630-3650430
AVGYO3.7813584450-16915100-3330650
GSDHO2.277155747-10399950-3244203
HEKTS12.986637915-9863486-3225571
TOASO29.610625770-13710040-3084270
BNTAS6.167539446-10556740-3017294
SAHOL10.1816444620-19453050-3008430
EREGL11.728870300-31840010-2969710
OSTIM4.122849248-5525987-2676739
ALCAR243.28025892-10596090-2570198
ISGYO2.0614991910-17534670-2542760
KERVT7.2311822700-14308660-2485960
OTKAR237.139468040-41699500-2231460
TTRAK142.510159110-12360590-2201480
ENKAI7.083778389-5969268-2190879
AGHOL21.484806986-6980220-2173234
KRGYO6.583544066-5505047-1960981
AFYON4.489674316-11632140-1957824
BURCE23.662178805-4062036-1883231
VESBE34.6164476000-166342400-1866400
ALCTL27.283439579-5269598-1830019
ALGYO18.3710457260-12188190-1730930
PETUN24.024911977-6622416-1710439
AKGRT7.713700710-5355539-1654829
SAFKR11.475905505-7428143-1522638
SISE6.9845860240-47353510-1493270
PAPIL21.383709630-5130477-1420847
ARCLK28.7610575980-11993000-1417020

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.