Şirket 2023 yılında ilk temettü ödemesini gerçekleştireceğini açıkladı. Şirket yatırımcılarına hisse başına brüt 0,2994833 TL temettü vereceğini duyurdu. ATATP şirketi yatırımcısına kar payı hisse başına net 0,2695349TL verecek.

Atp Ticari Bilgisayar Ağı ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama Ve Ticaret A.Ş. (ATATP) 2023 Temettü Açıklaması

“Şirketimizin bugün gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda, kar dağıtımının Yönetim Kurulu'nun ekteki kar dağıtım önerisine uygun olarak gerçekleştirilmesine ve kar payı ödeme tarihinin 14 Haziran 2023 olarak belirlenmesine karar verilmiştir.'' açıklamalarında bulundu.

atatp

  • ATATP şirketi, 2023 yılında yatırımcılarına temettü ödemelerini 14.06.2023 tarihinde ödemesinin yapılmasına karar verdi. Temettü ödemeleri T+2 gün sonra yatırımcıların hesabına aktarılacağını da duyurdu.

ATATP Faaliyeti Nedir ?

1997 yılında kurulan ATP (ATA Teknoloji Platformları), finans ve konuk ağırlama sektörleri başta olmak üzere kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu yaşamsal (mission critical) platform, yazılım ve hizmetleri geliştiren lider teknoloji şirketlerinden birisidir. Ata Holding iştiraki olan ATP, çatısı altında bulunan Tradesoft, Zenia, ATP Dijital Dönüşüm ve ATP ArGe markalarıyla yenilikçi teknolojileri müşterileri için rekabet ve maliyet avantajına dönüştürerek, müşterilerinin beklentileri her geçen gün artan son tüketicilerine daha kapsamlı hizmet ve deneyim sunmalarına yardımcı oluyor. Bilgiyi çok boyutlu işleyen ve anlamlandıran teknolojilerle doğru kararların alınmasına destek sağlıyor.

Dev Holdinge Bağlı 11 İştirak Şirketi Büyük Kazandırdı! İşte Sağladığı Kazanç Oranları Dev Holdinge Bağlı 11 İştirak Şirketi Büyük Kazandırdı! İşte Sağladığı Kazanç Oranları

 

Editör: Ece Çavuşlu