27 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
YKBNK2.9974210180-105421900-31211720
PETKM4.2379432830-106298100-26865270
GUBRF52.248819490-73315460-24495970
ODAS3.4547199540-64331300-17131760
TSKB2.4172149060-86199100-14050040
KOZAA13.1721816110-33395580-11579470
HLGYO3.4545405890-55961310-10555420
TTKOM7.6715946400-26475510-10529110
PARSN23.4412180470-21141770-8961300
TCELL15.7257121450-65687980-8566530
PEKGY2.2717387880-25773510-8385630
AEFES22.4810209990-17787160-7577170
SKBNK1.4828799030-35630430-6831400
NTHOL3.1910146560-16741770-6595210
ARCLK28.6216886360-23280310-6393950
ISFIN3.7716949290-22744420-5795130
TRGYO3.7713273160-18937980-5664820
SAHOL9.9919594220-24391170-4796950
LOGO11117462360-22131260-4668900
NUHCM40.9413787980-18283740-4495760
DOHOL2.4419337660-23555470-4217810
SAFKR13.875024947-8800847-3775900
CEMAS2.3511881540-15185530-3303990
IHLAS1.136943303-9951712-3008409
TKFEN15.1511526180-14080600-2554420
EGEEN16308457628-10941170-2483542
ADESE3.025647153-7751601-2104448
AKMGY55.43384935-5465780-2080845
KARSN3.0214899580-16963090-2063510
ZOREN2.7321980850-24016590-2035740
MERKO12.315260768-7268296-2007528
SASA17.0513860500-15857570-1997070
FROTO119.76497831-8427086-1929255
ISDMR8.576084445-7775003-1690558
AFYON4.529605936-11198190-1592254
GOZDE6.553200219-4784224-1584005
OZGYO2.256087377-7594101-1506724
KERVT7.085857215-7312627-1455412
OYAKC8.2313199940-14639790-1439850
KRDMB4.713983287-5406561-1423274
KLMSN20.725719741-7106406-1386665
HALKB5.4219108320-20387160-1278840
KONYA1074.24913774-6169042-1255268
ANHYT8.151662500-2914606-1252106
OTKAR22714705680-15911580-1205900

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.