27 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
TUPRS94.15142436700-10319980039236900
ISCTR6.869873200-4380460026068600
EREGL11.8149257570-2351451025743060
GARAN9.18124434300-10215840022275900
AKBNK6.3865046640-4384682021199820
KRDMD5.1692774990-7231316020461830
VESTL20.6844026000-2441743019608570
THYAO11.9385562820-7076148014801340
EKGYO2.1766013780-5473121011282570
BIMAS69.8526123610-197994406324170
DOCO488.529175600-232788105896790
ISGYO2.1315957370-102653805691990
TEKTU1.9929394520-238171605577360
PGSUS61.732440030-275175104922520
GLYHO4.812055590-73137704741820
ITTFH2.3645217190-406251004592090
DEVA23.9813443240-89485154494725
BJKAS3.216294880-121738104121070
TAVHL19.9516114920-120215404093380
TKNSA11.039330690-54606433870047
KORDS14.8112694050-88916973802353
AKSEN7.1213513580-102358703277710
FENER34.9415550110-124270703123040
ALARK6.3911106170-79901863115984
GSRAY3.7912589890-97193282870562
DGKLB2.6912811100-99979042813196
OZKGY4.37614200-51581142456086
KLGYO2.566519062-42224402296622
MARTI2.46925307-46391462286161
YATAS11.9613310570-111002302210340
MGROS40.9415230630-130946102136020
ASELS18.0925547540-234127202134820
MAVI48.26360875-42395272121348
KLNMA69.5510175690-81233022052388
SELEC11.424243290-222219602021330
ULKER22.268024945-61493181875627
AGYO2.565132325-34787471653578
BAGFS20.5214270850-127113101559540
KRDMA5.285785458-42929411492517
QNBFB87.49031319-76312741400045
ALBRK1.7111961270-106005901360680
ULUUN11.825284877-39333551351522
BANVT294059677-28181351241542
ALCTL285170055-39441591225896
ECZYT214989251-37767041212547

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.