30 Kasım 2020 Günlük Para Çıkışı Olan Hİsseler

GÜNLÜK PARA ÇIKIŞI OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA ÇIKIŞI
GARAN8.75236026600-310770800-74744200
AEFES20.94230006300-292642700-62636400
EREGL1190826510-143254100-52427590
AKBNK6.02149237300-188192700-38955400
FROTO107.864529880-101795100-37265220
ASELS17.2983599770-118385600-34785830
PETKM4.1963666430-96306510-32640080
KCHOL17.6435344940-60200480-24855540
THYAO11.479753680-104136000-24382320
BIMAS7099751400-119077600-19326200
MGROS42.1836651200-52299620-15648420
ISCTR6.5155652760-71149750-15496990
TSKB2.2928209610-41253110-13043500
ARCLK27.2620181540-30653160-10471620
TCELL14.8106336300-116479200-10142900
CCOLA56.0514296820-21873590-7576770
TKFEN14.5516200000-23727790-7527790
TEKTU2.0419787700-26861580-7073880
KOZAL74.4513476890-20337320-6860430
KRDMD4.960371460-66947550-6576090
EKGYO2.1651331440-57577360-6245920
OTKAR217.111996220-18104600-6108380
VAKBN4.5423277040-29313760-6036720
ECZYT218241921-14219590-5977669
YKBNK2.8673139010-78753620-5614610
KERVT7.379715549-14626310-4910761
AKSEN715464410-20233890-4769480
ERBOS31.186226734-10930110-4703376
TATGD11.48910961-13570900-4659939
PEKGY2.2515480090-19914430-4434340
PETUN25.549027296-12864970-3837674
BIZIM16.959960750-13539680-3578930
GUBRF51.730747800-34041960-3294160
ITTFH2.2717873160-21042870-3169710
TUPRS90.9557837840-60855000-3017160
GLYHO4.576962726-9854327-2891601
EGEEN15129148519-12031850-2883331
TTKOM7.6818815030-21646050-2831020
PGSUS57.225824840-28490900-2666060
AYGAZ12.22457411-4806985-2349574
GSDHO2.187577521-9731413-2153892
KLGYO2.425818091-7793851-1975760
KARTN2576.74697486-6658041-1960555
TURSG5.557015183-8965670-1950487
KARSN2.97637125-9522067-1884942

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.