30 Kasım 2020 Günlük Para Girişi Olan Hisseler

GÜNLÜK PARA GİRİŞİ OLAN HİSSELER – İlk 5 Kurum ( TL)

HİSSESONALICI HACİMSATICI HACİMPARA GİRİŞİ
SISE6.8136293000-10925450027038500
MPARK21.1435401680-2027468015127000
IHLAS1.1624519880-1356157010958310
DOCO469.828037250-192334508803800
BERA13.2857505770-495864107919360
METRO2.1821188570-140061807182390
ECILC7.1623423490-163004507123040
HALKB5.3572309060-655512906757770
SOKM12.5625521040-192056506315390
ENJSA10.823488790-179136905575100
IHLGM1.2812554090-76082684945822
ODAS3.4126634500-218245604809940
OYAKC8.0524824790-202627404562050
TOASO28.556934900-524640204470880
ALBRK1.720634460-161731504461310
FENER33.0624175520-200186004156920
DOHOL2.430875310-274423003433010
LKMNH12.3611371980-86559522716028
SKBNK1.4511798660-92549782543682
BAYRK9.527365568-51941762171392
ISFIN3.6415225490-130824302143060
GOZDE6.666943613-48427372100876
CLEBI92.25994608-39319952062613
NUHCM40.1622171210-202134101957800
GSRAY3.779276661-73646081912053
YATAS11.735983237-40717181911519
VKGYO3.678714290-68906421823648
KRDMA5.098049539-62699671779572
AVGYO3.87318262-56062051712057
ISMEN12.926119230-244104701708760
IPEKE11.537278699-56108421667857
BRSAN16.25841376-42317721609604
SAFKR15.258877796-73478501529946
OZKGY4.234902786-33993841503402
TKNSA12.1319113370-176350901478280
OSTIM4.15348747-38880331460714
AKSA10.694227858-29333551294503
FONET11.34617197-33820291235168
SELEC12.5422022070-207877401234330
CRDFA5.483514316-23022691212047
BTCIM4.32934877-18059941128883
GOODY7.54972028-38477531124275
BANVT29.23624595-25059271118668
ANSGR7.1813082610-119904801092130
BRISA18.725610399-45612741049125

UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı
kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi
çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.
Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak
yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Hissede para girişi ve yükseliş olumlu,
-Hissede para çıkışı ve düşüş olumsuz,
-Hissede yükseliş ve para çıkışı aynı anda oluyorsa, direnç noktalarından gelebilecek olası
satışlara dikkat edilmesi gerektiği,
-Hissede düşüş varken, para girişi olduğunda ise desteğe yakın ve olumlu şekilde
değerlendirilmektedir.