Bobet şirketi, yapmış olduğu yeni anlaşmadan 400 milyon TL kazanacağını açıkladı. Şirket, anlaşmayla birlikte şirketin cirosunu ve karlılığını artıracağına yönelik beklentilerle yatırımcılarını memnun etti. Rams Cıty Haliç Projesi kapsamında yapılan anlaşmanın detayları şirket tarafından yatırımcılara duyuruldu.

Haftalar Sonra Büyük Anlaşmaya İmzayı Attı Haftalar Sonra Büyük Anlaşmaya İmzayı Attı

Boğaziçi Beton (BOBET) KAP Açıklaması

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği yeni iş anlaşmasıyla ilgili açıklamada; ''Ram and Sons ( Rams) İnşaat ve Dış Ticaret A.Ş. ile İstanbul- Bayrampaşa lokasyonunda yer alan Rams Cıty Haliç projesi kapsamında yapılacak olan konut inşaatı için hazır beton tedarik sözleşmesi imzalanmıştır.

Proje kapsamında yaklaşık 400 Milyon TL tutarında (Proje kapsamında tutar değişkenlik gösterebilir) hazır beton üretim, tedarik ve nakliye işi olacaktır.'' açıklamalarında bulunuldu.

Bobet Faaliyeti Nedir ?

1997 yılında alt yüklenici olarak başladığımız Hazır Beton üretimine, 2003 yılından itibaren Boğaziçi Beton markası ile bağımsız olarak hizmet veriyoruz.

Üretim ve satış faaliyetlerimizi İstanbul’da 20 farklı lokasyonda , 28 Hazır Beton tesisi ile sürdürüyoruz. 

Ana faaliyet konumuz olan hazır beton üretimi ve satışı ile birlikte, betonun hem kalitesini hem maliyetini etkileyen agregayı da kendi bünyemizde üretiyoruz. Bu kapsamda yıllık 6.000.000 ton agrega üretim kapasitesine sahip  2 Taş Kırma tesisi ile İstanbul Avrupa Yakasının en yüksek kapasiteli Agrega Maden Ocağı işletmecisiyiz.

Dinamik ve güçlü ekibimiz, güçlü araç/makine – ekipman parkurumuz ile müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümler üretiyoruz.