Ral Yatırım Holding A.Ş. (RALYH) yatırımcısı ile paylaştığı bildirim ile ihale aldığını açıkladı. KAP aracılığıyla yatırımcılarına bildirimde bulunan şirket toplamda  750 milyon liralık ihale aldı.

Borsada Altın Fırsatlar Var! BIST 100 Seçim Öncesi Tarihi Zirvede Borsada Altın Fırsatlar Var! BIST 100 Seçim Öncesi Tarihi Zirvede

Ral Yatırım Holding (RALYH) İhale Duyurusu

Şirketin KAP üzerinden yaptığı ilk açıklamada; ''Şirketimizin Bağlı Ortaklarından Ral Yapı Mühendislik A.Ş. ile Ankara İli Çankaya İlçesi Lodumlu (Mustafa Kemal Mahallesi) imarının 29335 Ada 2 Parselinde 10.795 m2 arsa üzerinde Ticaret ve Ofis alanlarından oluşacak proje için Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesi esasına göre 16.05.2023 tarihinde sözleşme imzalanmıştır.'' açıklamalarında bulunuldu.

Ral Yatırım Faaliyeti Nedir ?

Temelleri 1976 yılına dayanan Ral Yatırım Holding A.Ş, Ankara merkezli olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Halka açık olan şirketimiz, Borsa İstanbul'da RALYH kodu ile işlem görmektedir. Var olanı geliştirerek yeniliklere hazır olmak, karlı yatırım sektörlerinin analizini önceden yapmaktır.