Borsada halka arz olarak yatırımcısını sevindiren şirketten bir ihale haberi daha geldi. EUPWR şirketi  ihale karşılığında 93 milyon 682 bin 440 TL gelir elde edecek. Kazanılan ihale sonucunda şirketin cirosunu ve karlılığını artırması beklenirken, anlaşmanın detayları KAP aracılığıyla yatırımcılarla paylaşıldı.

Borsada Altın Fırsatlar Var! BIST 100 Seçim Öncesi Tarihi Zirvede Borsada Altın Fırsatlar Var! BIST 100 Seçim Öncesi Tarihi Zirvede

Europower Enerji (EUPWR) Yeni İş Anlaşması

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği ihale açıklamasında; ''Şirketimiz, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından 04/05/2023 tarihinde gerçekleştirilen, 2023/290730 ihale kayıt numaralı ‘'TOPLAM 1150 ADET AYIRICI, TOPRAK BIÇAĞI VE YEDEK MALZEMELERİ ALIM İŞİ'' konulu ihaleye katılmış ve ‘'450 ADET 170KV AYIRICI VE YEDEK MALZEMELERİ'' kısmında en avantajlı fiyatı vererek 1. olmuştur. İhale baz bedeli 93.682.440 TL'dir.

İhale ile ilgili gelişmeler, kamuoyu ve yatırımcılarımıza bildirilecektir.'' açıklamalarında bulunuldu.

Europower Faaliyeti Nedir ?

Europower Enerji ve şirketler grubu olarak, tüm dünyada aktif ve başarılı bir şekilde faaliyet gösteren, global olarak alanında en önde gelen mühendislik, üretim, taahhüt, satış ve pazarlama gruplarından biri olarak, enerjinin her alanında çok geniş bir ürün, sistem ve hizmet yelpazesi sunuyoruz. Grup olarak 20 yılı aşkın süredir binlerce projede başarıyla çalışarak hizmet ve ürünlerimizi dünya çapında 5 kıtada 70'ten fazla ülkeye en üst düzey müşteri memnuniyeti ile ulaştırıyor, her geçen yıl Türkiye’den çıkan sektör lideri global bir marka olma vizyonumuz doğrultusunda ilerliyoruz.