Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BVSAN) bugün yatırımcısına yapmış olduğu açıklamada, 865 bin 260 euro tutarında sözleşme imzaladığını açıkladı. Şirketin yatırımcısına yapmış olduğu açıklamada yaklaşık olarak 20 milyon lira gelir elde edeceğini bildirdi.

Bülbüloğlu Vinç (BVSAN) KAP Açıklaması

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği açıklamada; ''Şirketimiz İrlanda'da kurulacak olan bir enerji santralinin çelik konstrüksiyonun  imalatı  konusunda sözleşme  imzalmıştır.  Söz konusu sözleşme  kapsamında  yapılacak olan iş iki etaptan meydana gelmekte olup, 875.260.-EUR tutarındaki  birinci etabın Ağustos 2023‘de teslim edilmesi planlanmaktadır. 2.etap işin tutarı ve teslim tarihi daha sonra belirlenecektir.'' açıklamalarında bulundu.

Bank Of America 1,9 Milyarlık Alım Yaptı, Hisse Yükselişe Geçti Bank Of America 1,9 Milyarlık Alım Yaptı, Hisse Yükselişe Geçti

BVSAN Faaliyeti Nedir ?

1985 yılında Ankara’da faaliyete geçen firmamız sizlerden aldığı güç ve güvenle bugün sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuş ve Türk sanayisinde hakkı olan yeri almıştır.

Küçük bir atölyede başlayan sanayi sevdamız bugün 400 çalışanı, 37000 metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesisleri; Ankara, İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlükleri, Çukurova Servis Bölge Müdürlüğü, Almanya Satış ve Servis Müdürlüğü, yurt içi ve yurt dışındaki bayileri, yaygın satış sonrası servis ağı ve sektörüyle ilgili dünya markalarıyla yaptığı işbirliği ile Türk vinç sektörünün tartışılmaz en büyüğü olarak hizmet vermektedir.