Astor Enerji A.Ş. (ASTOR) iki önemli anlaşmaya imza attı. Borsada ilgi çeken şirketlerden biri olan ASTOR, yaptığı anlaşmayı  KAP'a açıklayarak yatırımcılarını sevindirdi. ASTOR, iki anlaşmadan toplam 95 milyon TL seviyesinde bir gelir elde edeceğini açıkladı.

ASTOR'dan Yeni İş Anlaşmaları Açıklandı

ASTOR'dan yapılan KAP açıklaması; 

''Şirketimiz, Yurt içinde yerleşik özel bir firma yurt dışına gönderilmek üzere ile 3.419.200 USD (71.254.760 TL) Yetmişbirmilyonikiyüzellidörtbinyediyüzaltmış TL - TCMB Döviz Satış Kuru alınmıştır.) tutarında "Güç Transformatörü" sözleşmesi imzalanmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.'' açıklamalarında bulunuldu.

ASTOR tarafından yapılan diğer anlaşmaya göre KAP duyurusu;

 ''Şirketimiz, Türkmenistan' da yerleşik özel bir firma ile 1.160.900 EUR (24.192.691 TL ) tutarında "Güç Transformatörü ve Dağıtım Transformatörü" sözleşmesi imzalanmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.'' ile bilgilendirildi.

astor-anlasma

ASTOR Hissesi Ne Kadar ?

ASTOR hissesi 31 Mart tarihi itibari ile 2,33 düşüşle 52,35 TL'den fiyatlandırılmaktadır. Kapanışa dakikalar kala ise ASTOR hissesi ''53,40'' fiyatına ulaştı.

ASTOR Faaliyeti Nedir ?

Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.

Ankara'da üretim faaliyetlerine devam eden Astor Enerji 140.000 m2'lik arsa üzerine kurulu, 105.000 m2'lik kapalı alanda tek çatı altında Avrupa'nın öncü transformatör üretim tesislerinden birine sahiptir.

21 Şirket Genel Kurul Toplantısı Yapacak 21 Şirket Genel Kurul Toplantısı Yapacak