ASTOR bu yaptığı yeni anlaşmasından 39 milyon TL kazanacak. ASTOR, yeni yaptığı dev iş anlaşmasını yatırımcıları ile paylaştı. KAP aracılığıyla yatırımcısı ile iş anlaşmasını paylaşan ASTOR şirketi, açıklamalarda da bulundu.

ASTOR'dan KAP Açıklaması

ASTOR, KAP üzerinden yaptığı yeni iş anlaşmasıyla ilgili açıklamada; ''Şirketimiz yurt içinde yerleşik Biska Tekstil San. ve Tic. A.Ş. firması ile 39.000.000.-TL (Otuzdokuzmilyon Türk Lirası) tutarında 1 Adet Güç Transformatörü, 4 Adet Yüksek Gerilim Kesici, 7 Adet Metal Clad Anahtarlama Ürünü, 1 Adet Yardımcı servis transformatörü, 34 Adet OG Metal Enclosed Anahtarlama Ürünü, 12 Adet Monoblok Beton köşk, 12 Adet Dağıtım Transformatörü sözleşmesi imzalanmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.'' açıklamalarında bulundu.

SPK Duyurdu!! 6 Ay Tedbir Ve Para Cezası SPK Duyurdu!! 6 Ay Tedbir Ve Para Cezası

astor

ASTOR Hisseleri Haftanın İlk Gününe Nasıl Başladı?

BIST 100 endeksinde ''ASTOR'' kodu ile fiyatlanan şirketin hisseleri haftanın ilk işlem gününe yükselişle başladı. Şirketin hisseleri TSİ 10.36 itibariyle yüzde 3,70 yükselişle 58,80 TL'den işlem görmektedir. Anlaşma duyurusunu pozitif fiyatlayan ASTOR hisselerinde volatilite devam edecek gibi görünmekte.

ASTOR Faaliyeti Nedir ?

Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.

Ankara'da üretim faaliyetlerine devam eden Astor Enerji 140.000 m2'lik arsa üzerine kurulu, 105.000 m2'lik kapalı alanda tek çatı altında Avrupa'nın öncü transformatör üretim tesislerinden birine sahiptir.