Sermaye Piyasası Kurulu’nun bu hafta yayınladığı bültende, 2 şirketin halka arz onayı duyurulurken, bunlardan biri Aztek Teknoloji Ürünleri oldu.

Şirket payları, yayınlanan taslak izahname bilgilerine göre oransal dağıtım yöntemiyle halka arz edilecek. Halka arzda, 20.000.000 TL bedelli sermaye artırımı, 5.000.000 TL mevcut pay satışı ile birlikte toplamda 25.000.000 TL nominal değerdeki pay 10-11-12 Ağustos'ta satışa sunulacak.

Bültende yer alan bilgiye göre, halka arz fiyatı 10,90 TL olarak belirlendi.

Halka Arz Gelirleri İle Uluslararası Yatırım Yapılacak

Şirket, halka arzdan elde edeceği gelirin %25 – %30’unu başta Rusya’daki bağlı ortaklığın faaliyetlerinin büyütülmesinde ve potansiyel büyüme fırsatlarının değerlendirilmesinde kullanılması hedeflenmekte.

Apple Yetkili Distribütörü

aztek teknoloji distribütörler

Fuzul Gayrimenkul Halka Arz Edecek! (Fuzul Gyo) Fuzul Gayrimenkul Halka Arz Edecek! (Fuzul Gyo)

Aztek Teknoloji, Apple’ın yetkili distribütörü olmasının yanı sıra birçok lider markanın da distribütörlüğünü yapıyor. Teknolojinin değişim hızını yakalamak, ulaştığı evrensel boyutlarda gezinmek, avantajlarını yaşamın her alanına yaymak, teknoloji meraklılarının beklentilerini en doğru ürünlerle karşılamak amacıyla Apple, Beats by Dr.Dre, JBL, Harman Kardon, Thule, Case Logic, Marshall, Urbanears, Hama gibi üstün nitelikli markaları Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor.