BIST 100 endeksi, günü yüzde 3.13 artışla, 5,114.97 puandan kapattı. Cuma Gün içerisinde en düşük 5,051.35, en yüksek 5,146.70 puanı gören BIST 100 endeksi, dünkü kapanışının 155.17 puan üzerine çıktı. Endeksin dolar bazında fiyatı ise 244.94$ seviyesinde bulundu. 

Avrupa Yatırım Holding A.Ş. Hissesine 1 Aylık Tedbir Kararı Alındı

Borsa İstanbul ''AVHOL'' paylarında 04/07/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (açığa satış ve kredili işlem yasağı tedbiri) brüt takas tedbirinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir. Söz konusu brüt takas yasağı Pazartesi günü seans başından itibaren uygulanacağını açıkladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Şirket Paylarını Artırdı, Milyonluk Hisse Alımı Geldi! Yönetim Kurulu Başkanı Şirket Paylarını Artırdı, Milyonluk Hisse Alımı Geldi!

avhol

AVHOL Faaliyeti Nedir ?

Avrupa Yatırım Holding, yenilikçi, sürdürülebilir, değer odaklı ve sorumlu yaklaşımı ile güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörlerde yatırımlar yaparak organik ve inorganik olarak büyümesini sürdürecektir.

Yönetim kurulu başkanımız Sayın Ramazan Burak Telli liderliğinde 2014 yılında sağlık sektörü ile faaliyetlerine başlayan Avrupa Yatırım Holding, orta vadede yatırımlarına sağlık, enerji, inşaat, yazılım gibi stratejik sektörlere yatırım yapmayı ve hızlı bir şekilde büyümeyi hedeflemektedir.