Bu hafta Borsa İstanbul'da işlem gören şirket hisse senetleri, haftalık bazda ortalama yüzde 11,66 artış gösterdi. Dolar/TL ve euro/TL kurları ise sırasıyla yüzde 4,43 ve yüzde 4,56 oranında değer kazanarak kapattı. Yatırımcıların en çok tercih ettiği dallardan biri olan borsa istanbul'da kazandıran hisseler bu yazımızda.

BIST 100 endeksi, hafta içinde en düşük 4.622,26 puanı gördükten sonra en yüksek 5.146,70 puana ulaştı. Haftayı önceki hafta kapanışına göre yüzde 11,66 artışla 5.114,97 puandan tamamladı.

En Çok Kazandıran Hisseler

Geçtiğimiz haftalarda en çok kazandıran hisseleri bu yazımızda paylaştık. Seçim sonrası hızla artışa geçen borsa hisselerinde en çok dikkat çekenler neler ?

en-cok

Geçtiğimiz haftanın en çok kazandıran hisse senedi, yüzde 9,99 yükseliş ile SEKFK hissesi oldu. 

SEKFK Faaliyeti Nedir ?

Şeker Leasing İstanbul Merkez , Ankara  Bölge Müdürlüğü ve Şekerbank’ın yaygın şube ağı ile birlikte, müşterilerinin güven duyduğu bir iş ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hissedarlarına Yüzde 600 Oranında Bedelsiz Pay Verecek Hissedarlarına Yüzde 600 Oranında Bedelsiz Pay Verecek

Şeker Leasing, ekipman finansmanı ve kiralaması konusunda uzman kadrosu ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak sizlere değer katmayı amaçlamakta ve aynı zamanda tüm süreçlerde danışmanlık sunmaktadır.