18-25 Mart Haftalık Teknik Analiz 18-25 Mart Haftalık Teknik Analiz

#EKSUN 2. işlem günü açılış seansında %10 tavan fiyattan işlem görüyor!

• Fiyat ₺59,10 civarında

• Tavanda bekleyen lot sayısı ise yaklaşık 26 milyon  

• Emir Hacmi ₺1.500.000.000 devirmiş durumda.

Eksun Faaliyet Alanı

Çok çeşitli tarım ürünleri alım satım; ithalat, ihracat ve transit ticaretini yapmanın dışında, ana girdileri tarım ürünleri olan mamulleri kendi tesislerinde üretiyor. 

Aklınıza gelebilecek her türlü un ve unlu ürünler, katkılı veya karışım unlar, birçok çeşitli müsli ve türevleri, tam karışım veya premiksler, nişasta, pişirme yardımcıları, toz katkılar ve bunun gibi pastacılık mamullerini almak, satmak, imal etmek, ithal etmek, ihraç etmek ve transit ticaretini yapmak, gibi şirket esas sözleşmesinde belirtilen konularda faaliyet göstermek.

eksun

#AKFYE 16 Mart Perşembe günü borsa istanbul'da işleme başlayan Akfen Yenilenebilir Enerji (AKFYE) 8.işlem gününe tavandan 70.230.000 lot alım emriyle başladı. 

Bildiğiniz üzere Akfen Yenilenebilir Enerji;

Hidroelektrik, güneş ve rüzgar enerjisi alanında yenilenebilir enerji üretimi gerçekleştirmektedir.. Yenilenebilir enerji projelerinin hem geliştirme aşamasında hem de lisanslamaya gerek duymadan, inşaat ve işletme aşamasına kadar tecrübesiyle kendini kanıtlamış olan  Akfen Yenilenebilir Enerji, sade ve verimli organizasyon şemasıyla maliyet kontrolüne güçlü bir şekilde odaklanmış durumdadır.

akfye-2

#GOKNR 9 Mart Perşembe Günü borsamizda işleme başlayan Göknur Gıda (GOKNR) 13. gününe %+3.4 seviyesinden ve 25.32 TL fiyatı ile başladı.

1993 senesinde kurulan Göknur Gıda'nın ürün portföyünün yüzde 68'i konsantrelerden oluşmaktadır. Geriye kalan yüzde 13'lük kısımı ise meyve suları, yüzde 6'sını püre konsantreler ve püreler, yüzde 1'ini de sofralık meyve ve sebze oluşturmaktadır.

Günlük yalaşık olarak 7 bin 200 ton meyve işleme, 1.000 ton civarında şişeleme ve 510 tona yakın taze meyve paketleme kapasitesine sahiptir.

goknur