Borsa İstanbul'da işlem gören 10 şirket Temmuz ayının son haftasında temettü ödemesi yapacak. Yatırımcılar için önemli bir gelir kaynağı ve şirketlerin performansı hakkında bir gösterge olarak kabul edilen temettü ödemeleri, şirketlerin kâr dağıtım politikalarına ve finansal performansına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Temmuz’da Temettü Ödemelerini Tamamlayacak Şirketler

  1. DOCO- DO&CO Restaurants & Catering AG
  2. KONKA - Konya Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
  3. OSMEN- Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
  4. ARZUM- Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş.
  5. VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.
  6. SANKO- Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.
  7. AZTEK- Aztek Teknoloji Ürünleri A.Ş.
  8. SANFM- Sanifoam Sünger San. ve Tic. A.Ş.
  9. SUWEN- Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama A.Ş.
  10. VESBE- Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. A.Ş.

DOCO Ne Kadar Temettü Dağıtacak?

DO&CO Restaurants & Catering AG’nin Borsa İstanbul’da DOCO kodu ile işlem gören paylarının yatırımcılarına şirket tarafından 24 Temmuz 2023 tarihi olan gelecek haftanın ilk işlem gününde 16,6474 TL’lik temettü ödemesi yapılacak.

KONKA Ne Kadar Temettü Dağıtacak?

Konya Kağıt San. ve Tic. A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da KONKA kodu ile işlem gören paylarının yatırımcılarına şirket tarafından 25 Temmuz 2023 tarihinde 0,7350 TL’lik temettü ödemesi yapılacak.

OSMEN Kaç TL Temettü Verecek?

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da OSMEN kodu ile işlem gören paylarının yatırımcılarına şirket tarafından 26 Temmuz 2023 tarihinde 0,3056 TL’lik temettü ödemesi yapılacak.

ARZUM Hisse Senedi İçin Kaç TL Temettü Verecek?

Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da ARZUM kodu ile işlem gören paylarının yatırımcılarına şirket tarafından 26 Temmuz 2023 tarihinde 0,4191 TL’lik temettü ödemesi yapılacak.

VERTU Hisse Senedi İçin Kaç TL Temettü Verecek?

Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. ’nin Borsa İstanbul’da VERTU kodu ile işlem gören paylarının yatırımcılarına şirket tarafından 28 Temmuz 2023 tarihinde 0,1500 TL’lik temettü ödemesi yapılacak.

Ülkemizin Sanayi Şirketinden Şok Temettü Kararı! Ülkemizin Sanayi Şirketinden Şok Temettü Kararı!

SANKO Hisse Senedi İçin Kaç TL Temettü Verecek?

Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da SANKO kodu ile işlem gören paylarının yatırımcılarına şirket tarafından 28 Temmuz 2023 tarihinde 0,9000 TL’lik temettü ödemesi yapılacak.

AZTEK Hisse Senedi İçin Kaç TL Temettü Verecek?

Aztek Teknoloji Ürünleri A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da AZTEK kodu ile işlem gören paylarının yatırımcılarına şirket tarafından 31 Temmuz 2023 tarihinde 0,9519 TL’lik temettü ödemesi yapılacak.

SANFM Kaç TL Temettü Dağıtacak?

Sanifoam Sünger San. ve Tic. A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da SANFM kodu ile işlem gören paylarının yatırımcılarına şirket tarafından Temmuz ayının son günü olan 31 Temmuz 2023 tarihinde 0,0900 TL’lik temettü ödemesi yapılacak.

SUWEN Kaç TL Temettü Dağıtacak?

Suwen Tekstil Sanayi Pazarlama A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da SUWEN kodu ile işlem görmekte olan paylarının yatırımcılarına şirket tarafından Temmuz ayının son günü olan 31 Temmuz 2023 tarihinde 0,4500 TL’lik temettü ödemesi gerçekleştirecek.

VESBE Kaç TL Temettü Dağıtacak?

Vestel Beyaz Eşya San. ve Tic. A.Ş.’nin Borsa İstanbul’da VESBE kodu ile işlem görmekte olan paylarının yatırımcılarına şirket tarafından Temmuz ayının son günü olan 31 Temmuz 2023 tarihinde 0,1985 TL’lik temettü ödemesi gerçekleştirecek.