Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş. (MNDTR) şirketinin sermaye tavanı artışı onaylandı. Yatırımcıların yakından takip ettiği Mondi şirketinin sermaye tavanı onay işleminin ardından,  yüzde 300 artışla 400 milyon TL'den 1 milyar 600 milyon TL'ye çıkmış oldu.

MNDTR Kayıtlı Sermaye Tavanı Artışı 

Şirketin KAP üzerinden gerçekleştirdiği sermaye tavanı artırımı duyurusunda; ''Şirketimiz kayıtlı sermaye tavanının 400.000.000 TL'den (dört yüz milyon Türk Lirası'ndan) 1.600.000.000  TL'ye (bir milyar altı yüz milyon Türk Lirası'na) çıkarılması ve kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin 2023-2027 yıllarını kapsayacak şekilde 5 (beş) yıl süre için güncellenmesi ile Yönetim Kurulu toplantılarının elektronik ortamda yapılabilmesi amacıyla, Şirket esas sözleşmesinin "Sermaye Artırımı" başlıklı 6'ncı maddesi ile "Yönetim Kurulu Toplantıları" başlıklı 14'üncü maddesinin değiştirilmesine ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'nun onay yazısı, Şirketimize tebliğ edilmiştir.

Değişiklik tasarısı, Ticaret Bakanlığı izni sonrası yapılan ilk Genel Kurul Toplantısında pay sahiplerinin onayına sunuldu ve katılanların oy birliği ile kabul edildi.

Park Elektrik, Yüzde 137 Oranındaki Bedelsizi Duyurdu Park Elektrik, Yüzde 137 Oranındaki Bedelsizi Duyurdu

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'' açıklamalarında bulunuldu.

sermaye-tavani-1

Mondi Şirketi Faaliyeti Nedir ?

1957 yılından günümüze dünya çapındaki başarıları ile öne çıkan Türkiye’nin en güçlü kuruluşlarından Erciyes Anadolu Holding ailesinin ferdi olarak, 1993 yılından itibaren insanların hayatlarına yenilik katmaya başladık.

Tüketicilerimizin mutluluğu ve yenilik bizim için hep en ön planda oldu. Bu yüzdendir ki mobilya sektörünün en sevilen ve önde gelen markalarından biri olmayı başardık.

Ürünlerimizi uluslararası standartlarda üretiyor ve 300’ü aşkın satış noktamızda müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Yenilik hayattır!

Mondihome markamıza yaptığımız yatırımlar ve stratejik çalışmalarla, baştan aşağıya yenilendik. Bu yenilenme ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve tecrübemizle de üretimini yaptığımız her ürün kaleminde; rahatlık, kalite, fonksiyonellik ve satış sonrası hizmet anlayışımızla çıtayı sürekli olarak yukarıya taşıyoruz.

"Yenile hayatı” sloganımızla, tüketicilerimize ev dekorasyonu için kaliteli, trendlere hâkim, yenilikçi, şık ve bir o kadar avantajlı çözümler sunarak, evlerini ve hayatlarını baştan aşağıya yenileme fırsatı sunuyoruz.