Ensari Deri Gıda Sanayi 16-17 Mart tarihlerinde #ENSRI koduyla, 14 TL sabit fiyat ve eşit dağıtım yöntemiyle halka arz ediyor.

Ensari Deri, 16-17 Mart Çarşamba ve Perşembe günü 14,00 TL sabit fiyat ve Borsa’da satış yöntemiyle halka arz oluyor. Ensari Deri halka arzında hangi bankalardan işlem yapılacak.

Ensari Deri #ENSRI kodu ile, Borsa’da Satış yöntemiyle talep toplayacak. Halka arz için geri sayımda olan Ensari Deri Gıda Sanayi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Nuri Ensari, şirket cirosunun bu yıl 30% artırmayı hedeflediklerini ifade etti.

Muhammet Nuri Ensari yaptığı açıklamada, “2006 yılından itibaren Avrupa ve Uzak Doğu pazarına yöneldik. Kuzu kürkü üretiyoruz. Ham kuzu derisini yurt dışından ithal edip işleyerek kuzu kürkü üretimi yapıyoruz. Yıllık bir milyon üç yüz bin adet deri işleme kapasitesi ile fabrikamız dünyada sayılı tabakhaneler arasındadır” dedi

Ensari Deri Halka Arz İçin Hangi Bankalardan Talep Gönderilecek

Halka arz yöntemi Borsa’da Satış ve sabit fiyatla talep toplama ile gerçekleşecek.

Halka arza katılım sağlamak isteyen yatırımcılar, Borsa İstanbul’da işlem görmeye yetkili olan tüm banka ve aracı kurumlar üzerinden taleplerini iletebilir.

ensari deri 2

Ensari Deri Halka Arz Kaç Lot Verir?

Toplamda 8.500.000 adet payın satışı gerçekleşecek. Halka arzın eşit dağıtım ile gerçekleşiyor olması, katılım sayısını yükselteceği düşünülerek, bir önceki Gürsel Turizm halka arzı ile kıyaslandığında, katılımcı sayısı 256 bin olursa hesaplara 462 TL karşılığında 33 lot geçer.

100 bin katılım olması halinde, 1.190 TL karşılığında 85 LOT

150 bin katılım olması halinde, 798 TL karşılığında 57 LOT

200 bin katılım olması halinde, 602 TL karşılığında 43 LOT

220 bin katılım olması halinde, 546 TL karşılığında 39 LOT

250 bin katılım olması halinde, 476 TL karşılığında 34 LOT hesaba geçecektir.

Bülbüloğlu Vinç (BVSAN) Halka Arz Hangi Bankalarda Bülbüloğlu Vinç (BVSAN) Halka Arz Hangi Bankalarda