Ülkemizin Sanayi Şirketinden Şok Temettü Kararı! Ülkemizin Sanayi Şirketinden Şok Temettü Kararı!

FC Porto Fan Token (PORTO) Nedir? PORTO Token, FC Porto futbol takımının satışa sunmaya hazırlandığı bir Tokendir. PORTO Tokene yatırım yapan kişiler; takımın oylama anketlerine katılma, takımın dijital koleksiyonlarına erişim hakkı gibi farklı imkanlardan yararlanabilmektedir. Porto token blok zincir alt yapısına sahiptir. Binance borsasının LaunchPad zerinden yayınladığı 23. Proje olan PORTO Token yatırımcılarına çeşitli hayran katılım seçenekleri sunmaktadır. FC Porto Fan Token  (PORTO) Geleceği FC Porto Fan Token  (PORTO) geleceği üzerine henüz net işlem değeri tahminleri bulunmamaktadır. Binance borsası üzerinden hazırlık aşaması devam eden PORTO token satışa 1 porto 1 dolar şeklinde çıkış yapacaktır. Ön satışa ayrılan toplam PORTO arzı ise 40,000,000 olarak belirlenmiştir. FC Porto Fan Token  (PORTO) Hangi Borsalarda Var? FC Porto Fan Token  (PORTO) hangi borsalarda var? PORTO Token şu an yalnızca Binance borsası üzerinden işlem görmesi adına hazırlık dönemindedir. Ön satışının ardından Binance borsası üzerinden listelenecektir. FC Porto Fan Token  (PORTO) Nasıl Alınır? FC Porto Fan Token  (PORTO) nasıl alınır? Şu anda herhangi bir borsa üzerinden satışa sunulmayan PORTO Tokenin 4 ön satış aşaması bulunmaktadır. PORTO Tokenin ön satış aşamaları;

  1. Hazırlık aşaması; hazırlık aşaması 6 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saati ile 03:00’da başlamıştır. PORTO Tokenin hazırlık aşaması tam 10 gün sonra, 16 Kasım 2021 Türkiye saati ile 03:33 da kapanacaktır. Hazırlık döneminde yatırımcıların BNB bakiyeleri hesaplanacaktır. Hazırlık döneminde yatırımcının alabileceği azami BNB miktarı belirlenecektir. Bu noktadan sonra katılım dönemi başlayacaktır.
  2. Katılım dönemi: 16 Kasım 2021 tarihinde Türkiye saati ile 09:00 da başlayacak aynı gün 3 saat sonra, 16 Kasım 2021 tarihinde saat 12:00’da kapanacaktır. Bu aşamada yatırımcıların Tokenlerini almasına hak tanınmaktadır. Yatırımcılar bu şamada Tokenlerini tahsis etmeden önce bir token satın alma sözleşmesi imzalamaktadır. Bu aşamadan sonra hesaplama dönemine geçilecektir.
  3. Hesaplama dönemi; 16 Kasım 2021 tarihinde saat 12:00’da başlayacak hesaplama dönemi 1 saat sürecek aynı gün Türkiye saati ile 13:00’da kapanacaktır. Bu aşamada katılımlar kapanmış olacaktır ve yatırımcıların tahsis edecekleri token miktarları hesaplanacaktır. Hesaplama döneminden sonra Nihai token dağıtımına geçilecektir.
  4. Nihai token dağıtımı: 16 Kasım 2021 tarihinde saat 13:00 tahsis edilecek olan token miktarına denk gelen BNB miktarı yatırımcının hesabından düşülecektir. Düşülme işleminden sonra PORTO bakiyesi kullanıcının spot hesabına geçecektir.

   

Editör: TE Bilisim