BofA O Hisse İçin Hedef Fiyatı Yükseltti! 'AL' Önerisinde Bulundu BofA O Hisse İçin Hedef Fiyatı Yükseltti! 'AL' Önerisinde Bulundu

GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. (GESAN) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP)'a yapılan bildiride şirket tarafından milyon dolarlık iş anlaşması yapıldığı yönünde. 3 Nisan 2023 tarihinde sermaye artırımı yapacağını da açıklayan şirket yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. 

GESAN'DAN İş Anlaşması Açıklaması

GESAN tarafından KAP'a yapılan açıklamada, ''Şirketimiz, PADO DONDURMA UNLU MAM. YEMEK ÜRETİMİ ORG. HİZ. TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile Erzurum'da bulunan arazilerine, Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği'nin 5.1.h maddesi kapsamında Arazi Öztüketim Güneş Enerjisi Santrali yapılması hususunda anlaşmaya varmıştır. Anlaşma bedeli vergiler hariç toplam 1.649.623, -USD'dir. (Birmilyonaltıyüzkırkdokuzbinaltıyüzyirmiüç, Amerikan Doları) (Güncel baz USD/TL kuru ile anlaşma bedeli vergiler hariç 31.672.760, -TL)'' açıklamalarında bulunuldu.

gesan-kap-aciklama

GESAN Faaliyeti Nedir ?

Girişim Elektrik Sanayi olarak elektriğin üretimi, iletimi, dağıtımı ve kontrolü aşamalarının tamamında hem anahtar teslim taahhüt, hem de çok geniş bir yelpazede ürünün ve sistemin üretim ve tedariğini yapıyor, mühendislik ve üretim gücümüzle kurulduğumuz 1999 yılından bu yana stratejik adımlarla sürekli olarak büyümeye devam ediyoruz.

Ofislerimiz, çok sayıda kapalı ve açık üretim alanlarına sahip fabrikalarımız, ARGE merkezimiz, ve test laboratuvarımızla toplam 80.000 m2’nin üzerinde üretim alanına sahip Ankara’daki merkez kampüsümüzde enerjinin her alanında en iyi hizmet, ürün ve çözümleri sunuyoruz. Hollanda, Makedonya, Irak, Fas, Cezayir ve Ukrayna’da yerleşik ofis ve tesislerimizde görev alan mühendislerimiz ve personelimizle önceliğimiz Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgeleri olmak üzere 5 kıtada 60 ülkeye ürün ve hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Editör: Ece Çavuşlu