DMRGD (Simit Sarayı) Borsada İşlem Göreceği Tarih Açıklandı DMRGD (Simit Sarayı) Borsada İşlem Göreceği Tarih Açıklandı

Geçtiğimiz hafta halka arz başvurusu onaylanan Gezinomi halka arz başlıyor. Halka arz, İnfo Yatırım Menkul Değerler’in liderliğinde, 1-2 Mart tarihlerinde, oransal dağıtım yöntemi ve 14 TL sabit fiyat ile halka arz ediliyor. Şirketin, 10 milyon TL nominal değerdeki paylarının satışı ile birlikte, halka arz büyüklüğünün 14 milyon TL’ye ulaşılması bekleniyor. Gerçekleşecek olan halka arzın ardından ise, şirketin halka açıklık oranı yüzde 40 olacak. Sermaye artırımı yoluyla şirket paylarının halka arzında satış, İnfo Yatırım Menkul Değerler tarafından “Sabit Fiyatla Talep Toplama” ve “En İyi Gayret Aracılığı” yöntemiyle gerçekleştirilecek. Şirketin borsadaki işlem kodu #gznmi olarak açıklandı. Şirket paylarının halka arzına katılmak isteyen tüm yatırımcılar, yetkili kuruluş olan İnfo Yatırım’ın tüm iletişim kanalları ile taleplerini iletebilirler.

TAHSİSAT ORANLARI

%25 Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar – 2.500.000 Adet %55 Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar – 5.500.000 Adet %20 Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılar – 2.000.000 Adet gerçekleştirilecek satışlar için tahsis edilmiş durumda.

YILLIK 3 MİLYONDAN FAZLA ZİYARETÇİ

Önde gelen Turizm şirketlerinden Gezinomi, yılık yaklaşık 3,3 milyon ziyaretçisiyle, dünyada 120’den fazla konumda ve 100 binden fazla konaklama şansı sunarken, ekonomik tatil imkanlarıyla öne çıkıyor. Şirketin dikkat çeken bir diğer özelliği ise, şirket tarafından kullanılan yazılım altyapısı, kendi ekibi tarafından geliştirilerek, yazılım konusunda da sektörünün lideri olarak biliniyor.