Anlaşma Haberleri

anlaşma haberleri ve güncel anlaşma gelişmeleri, anlaşma ile ilgili tüm video, anlaşma fotoğrafları ve anlaşma haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Netaş Telekomünikasyon (NETAS) tarafından KAP'a yapılan açıklamada şirketin Türk Telekom’dan (TTKOM) sipariş aldığı duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Sanica Isı Sanayi A.Ş. (SNICA) tarafından Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bugün yapılan bildiride yeni satış sözleşmesinin imzalandığı duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. (KONTR) şirketi BİST100'ün düştüğü işlem gününde 13 milyon dolarlık iş anlaşması ile pozitife geldi.

ŞİRKET HABERLERİ

Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş. (ARASE) enerji şirketi, 2 milyar liralık anlaşma için yatırımcısına bilgilendirme yaptı.

ŞİRKET HABERLERİ

Mega Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEGMT) şirketinden tamı tamına 10 milyon dolarlık iş anlaşması duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (GENIL) ilaç şirketi, Devlet Malzeme Ofisi ile yaptığı iş anlaşmasının detaylarını...

ŞİRKET HABERLERİ

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) şirketi tarafından yapılan KAP bildirimi ile birlikte GEREL yapılan iş anlaşmasının detaylarını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASELS) şirketi, Savunma bakanlığı ile yaptığı milyarlık tutarındaki anlaşmanın detaylarını yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) şirketi yapmış olduğu iş anlaşmasının detaylarını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. (AGROT) şirketi dev anlaşmasını yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) milyon dolarlık iş anlaşmasını yatırımcısına KAP aracılığıyla duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM) şirketi sağlık alanında yapacağı milyonluk yatırımı yatırımcılarına duyurdu.