Aselsan Haberleri

aselsan haberleri ve güncel aselsan gelişmeleri, aselsan ile ilgili tüm video, aselsan fotoğrafları ve aselsan haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin haberleşme ihtiyaçlarının milli imkanlarla karşılanması adına 1975 yılında kurulan Aselsan'dan 35 milyon dolarlık yurt dışı satış sözleşmesi...

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASELS) şirketi, Savunma bakanlığı ile yaptığı milyarlık tutarındaki anlaşmanın detaylarını yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASELS) şirketi ile Türkiye Cumhuriyeti arasında imzalanan anlaşmada, savunma sistemlerinde çığır açan teknolojik iş...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'un önde gelen savunma sanayi şirketlerinden Aselsan (ASELS) milyon dolarlık ihracata ilişkin detayları pay sahiplerine duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASELS) şirketi tarafından yapılan 650 milyonluk iş anlaşmasının detayları KAP aracılığıyla yatırımcısına bildirildi.

ŞİRKET HABERLERİ

Türkiye'nin savunma sanayi sektöründe lider konumda bulunan ASELS, milyon euroluk satış sözleşmesinin detaylarını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Savunma sanayi devi ASELS, TCDD ile milyarlık dev sözleşme imzaladığını Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) aracılığıyla yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsanın savunma sanayisi sektöründe faaliyet gösteren şirketi Aselsan (ASELS), Cumhurbaşkanlığı ile bir iş anlaşması imzaladığını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan Elektronik Sanayi #ASELS, Savunma Sanayi Başkanlığı ile hava savunma sistemleri alanında milyarlık dev sözleşmelere imza attı.

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan #ASELS, KAP'a yaptığı bildirimde Roketsan ile yapılan dev sözleşmeleri kamuoyuna duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan #ASELS, uçak aviyonik modernizasyonu projesi için TUSAŞ ile sözleşme imzaladığını KAP'a bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASELS), tarafından KAP'a yapılan bildirimde, MİLGEM Projesin kapsamında imzalanan sözleşme duyuruldu.