Bedelsiz Haberleri

bedelsiz haberleri ve güncel bedelsiz gelişmeleri, bedelsiz ile ilgili tüm video, bedelsiz fotoğrafları ve bedelsiz haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Kuyaş Yatırım A.Ş. (KUYAS) tarafından yapılan KAP bildirisinde şirketin bedelsiz sermaye artırımı kararı aldığı açıklandı. Detaylar belli oldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (OSMEN) bugün yaptığı KAP bildirisinde şirketin bedelsiz sermaye artırımı için SPK'ya başvurduğunu açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Zedur Enerji Elektrik tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan bedelsiz sermaye artırımı başvurusu dün SPK tarafından yayınlanan bültenle onaylandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (RODRG) tarafından yapılan KAP bildirisinde şirketin bedelsiz sermaye artırım kararı aldığını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Türkiye Sigorta A.Ş., (TURSG) tarafından Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şirket bedelsiz sermaye artırımı kararı aldığını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (OSMEN) tarafından KAP'a yapılan bildiri kapsamında şirketin bedelsiz sermaye artırım kararı belli oldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Mavi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MAVI) şirketi tarafından yatırımcılara dağıtılacak olan yüzde 100 bedelsiz pay hakkı için ilk açıklama...

ŞİRKET HABERLERİ

Baştaş Başkent Çimento Sanayi (BASCM) şirketi, borsanın dikkat çeken şirketleri arasında yer almaya devam ediyor. BASCM şirketi, art arda yükselerek...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da her hafta SPK tarafından açıklanan bültenler ile bazı şirketlere sermaye artırım onayları verilmeye devam ediliyor. 2024 yılında bedelsiz...

ŞİRKET HABERLERİ

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. (PGSUS) şirketi tarafından yatırımcılara duyurulan Bedelsiz sermaye artırımı haberinin detaylarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

ŞİRKET HABERLERİ

EREGL şirketi yüzde 100 bedelsiz sermaye artırımı ile yatırımcılarına hisse dağıtacağını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Yüzde 1125 bedelsiz sermaye artırımı yapan Bosch Fren Sistemleri'nin (BFREN) hisse senetleri tavan fiyata kadar çıktı!