Eupwr Haberleri

eupwr haberleri ve güncel eupwr gelişmeleri, eupwr ile ilgili tüm video, eupwr fotoğrafları ve eupwr haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) tarafından yapılan KAP bildirisinde şirketin girdiği ihaleyi kazandığı açıklandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) şirketi, 60 milyon liralık iş anlaşmasını yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) şirketi tarafından yapılan KAP bildirimde, 200 milyon liralık dev iş anlaşmasının...

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Borsada 2023 yılında işleme başlayan ve en çok kazanç sağlayan 10 halka arzı sizler için ele aldık.

ŞİRKET HABERLERİ

EUPWR, KAP'a yaptığı bildirimde GESAN ile yapılan iş ortaklığı dahilinde 341.9 milyon liralık ihaleyi kazandıklarını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

EUPWR, Eskişehir’deki 154kV GIS TM yapım ihalesini kazandı

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji (EUPWR), Litvanya’da bir şirketten milyon dolarlık trafo siparişi aldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR), planlanan GES projesi için milyon dolarlık sözleşmeye imza attı.

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR), orta gerilim ekipmanları siparişi aldığını KAP'a bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Enerji sektöründe faaliyet gösteren Europower Enerji (EUPWR), milyon dolarlık dağıtım trafosu siparişi aldığını KAP'a bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. #EUPWR, trafo merkezi çerçeve alt alımı işi için ihaleye katıldığını ve en...

ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR), Ticaret Bakanlığı’nın MARKA Destek Programı’na katıldı.