Eygyo Haberleri

eygyo haberleri ve güncel eygyo gelişmeleri, eygyo ile ilgili tüm video, eygyo fotoğrafları ve eygyo haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. #EYGYO, %142 oranında bedelsiz sermaye artırımı için SPK'ya başvurduğunu açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı #EYGYO, KAP'a yaptığı bildirimde %142 oranındaki bedelsiz kararının detaylarını pay sahipleriyle paylaştı.

ŞİRKET HABERLERİ

BİST, haftanın son işlem gününde 5 hissenin, 30 Ocak haftasına kısıtlamayla başlayacağını duyurdu. Kısıtlama gelen hisseler, EYGYO, SANEL, SOKE ve...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da haftanın ilk işlem gününde 3 hisseye Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında tedbir kararı getirildi.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Halka arzda katılımcı sayısıyla rekor kıran EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (EYGYO) Borsa İstanbul’da ne zaman işlem göreceği açıklandı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı EYGYO, halka arz sonuçları açıklandı. Halka arzda, 883.639 yatırımcının katılımı ile tüm zamanların rekoru kırıldı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Borsa İstanbul’da bugün talep toplama süreci son bulan EYGO Halka arzı sonuçlandı ve hesaplara kaç lot geçtiği belli oldu.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

EYG Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (EYGYO) halka arz tarihi ve detayları SPK onaylı izahname ile birlikte kesinlik kazandı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Sermaye Piyasası Kurulu’nun 15 Aralık 2022 tarih ve 2022/70 sayılı bülteninde Oncosem ve EYG Gayrimenkul’ün halka arz başvurularının onaylandığı açıklandı.