Gerel Haberleri

gerel haberleri ve güncel gerel gelişmeleri, gerel ile ilgili tüm video, gerel fotoğrafları ve gerel haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) şirketi, 100 milyon liralık dev anlaşmayı detayları ile birlikte yatırımcılarına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) şirketi tarafından yapılan KAP bildirimi ile birlikte GEREL yapılan iş anlaşmasının detaylarını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) şirketi bugün itibari ile art arda iş anlaşmalarına imzayı attı.

ŞİRKET HABERLERİ

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (GEREL) şirketi, haftalar sonrasında büyük iş anlaşmasına imzayı attı. GEREL şirketi yatırımcısına duyuruda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Gersan Elektrik #GEREL, Çaycuma Fabrikası’nın galvaniz ocağının işlevselliğini kaybettiğini açıkladı. Ocağın iki hafta boyunca üretim dışı kalacağı vurgulandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Gersan Elektrik Ticaret Ve Sanayi A.Ş. (GEREL) Bugün (30.05.2023) KAP’ta Yeni İş İlişkisi olarak 150 milyon USD’yi bulacak Almanya’da yerleşik...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da aşırı volatilitenin risklere karşı borsa yatırımcılarını korumak adına hisselere tedbir kararları sürmeye devam ediyor. Borsa İstanbul’da 1 hisse...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da 10 hissenin işlemlerinin kısıtlandığı, Borsa İstanbul tarafından yapılan KAP açıklamalarıyla duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

SPK, bedelli sermaye artırımı başvurusunda bulunan 2 şirketin talebini onaylamadı. ARD Grup Bilişim ve Gersan Elektrik başvuruları olumsuz sonuçlandı.