GESAN Haberleri

GESAN haberleri ve güncel GESAN gelişmeleri, GESAN ile ilgili tüm video, GESAN fotoğrafları ve GESAN haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (GESAN) şirketi, halka arzından beri 5 kat artarak gözde elektrik şirketlerinden biri oldu....

ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik Sanayi #GESAN, rüzgar enerjisi santrallerine trafo merkezi yapımı ve elektrifikasyon işleri için milyon dolarlık dev teklif verdiğini açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da farklı kriterlerde yüzde 50'nin üzerinde değerlenen şirketleri sizler için derledik.

ŞİRKET HABERLERİ

EUPWR, KAP'a yaptığı bildirimde GESAN ile yapılan iş ortaklığı dahilinde 341.9 milyon liralık ihaleyi kazandıklarını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik, KAP'a yaptığı bildirimde Osmaneli Çelik TM ile milyon dolarlık bir sözleşme imzaladığını bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik GESAN, 4.531.500 dolarlık rüzgar enerjisi santrali (RES) projesi kurulumu için sözleşme imzaladı.

ŞİRKET HABERLERİ

SPK, 2 Kasım akşamı yayımladığı bültende, GESAN'a idari para cezası uyguladığını bildirmişti. Konuya ilişkin açıklama GESAN'dan geldi.

ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (GESAN), havalı hücre ve köşk çerçeve alt alımı işi konulu ihaleye teklif yaptığını...

ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik #GESAN, milyar liralık dev güneş enerjisi santrali (GES) projesini KAP'a bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik #GESAN, reaktör temin ve kurulum ihalelerine girdiğini ve en iyi teklifi verecek birinci olduğunu duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik #GESAN, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yaptığı açıklamada milyon dolarlık sözleşmenin detaylarını paylaştı.

ŞİRKET HABERLERİ

Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (GESAN) yurtiçinde yerleşik bir firmaya AC/DC kablo satışı yapacağını bildirdi.