Ihale Haberleri

ihale haberleri ve güncel ihale gelişmeleri, ihale ile ilgili tüm video, ihale fotoğrafları ve ihale haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. (EUPWR) tarafından yapılan KAP bildirisinde şirketin girdiği ihaleyi kazandığı açıklandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Ral Yatırım Holding A.Ş. (RALYH) şirketi, Devlet tarafından yapılan ihale sürecine ilişkin KAP açıklamasında bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa devi KONTR'un iştiraki olan Emek Elektrik (EMKEL), yeni bir enerji ihalesi kazandığını kamuoyuna ve pay sahiplerine duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Enerya Enerji A.Ş. (ENERY) şirketi, ülkemiz genelinde yaptığı enerji anlaşmalarını yatırımcılarına KAP aracılığıyla duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş (BRLSM) şirketi tarafından yatırımcılara duyurulan anlaşmanın detaylarında şirket 80 milyon liralık...

ŞİRKET HABERLERİ

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. (AGROT) şirketi tarafından yapılan KAP açıklamasında, Türkmen şirketi tarafından verilen ihalenin detayları duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. (FONET) şirketi KKTC'de katıldığı ve kazandığı ihalenin detaylarını yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. (BNTAS) şirketi yapmış olduğu KAP açıklamasında kazandığı ihale ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş. (AGROT) tarafından yapılan KAP açıklamasında milyonluk yurt dışı ihalesinin detayları duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. (GLCVY) şirketi tarafından yapılan açıklamada, şirket yeni bir ihale kazandığını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketi tarafından yapılan KAP bildiriminde hastane ihalesinin kazanıldığının detayları duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

KEMOTERAPİ İLAÇ HAZIRLAMA HİZMET ALIMI İHALESİnde 38 Milyon liralık anlaşma ile kazanan Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketi...