Imasm Haberleri

imasm haberleri ve güncel imasm gelişmeleri, imasm ile ilgili tüm video, imasm fotoğrafları ve imasm haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

IMASM, Hedef Girişim ile birlikte Norm Yeşil Enerji isimli yeni bir enerji şirketi kurduğunu açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

İmaş Makina IMASM, Afrika'da milyon dolarlık bedell un değirmeni kuracağını Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

İmaş Makina Sanayi A.Ş. (IMASM), bir fabrika binasının çelik konstrüksiyonu işleri için 99,5 milyon liralık dev sözleşme imzaladı.

ŞİRKET HABERLERİ

MSCI, bu endekste bazı değişiklikler yaptı. 6 hisseyi endekse ekledi, 1 hisseyi ise endeksten çıkardı. Türkiye Endeksi, MSCI Global, Small...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da payları işlem gören 3 şirket, yüzde 500 üzerinde bedelsiz sermaye artırımı için Sermaye Piyasası Kurulu’nun onayını bekliyor.

ŞİRKET HABERLERİ

İmaş Makina Sanayi (IMASM), bugün (27 Aralık) Sermaye Piyasası Kurulu’na yüzde 525 oranında bedelsiz sermaye artırımı başvurusunda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

İmaş Makina Sanayi (IMASM) Yönetim Kurulu, bugün gerçekleşen toplantıda, yüzde 525 oranında bedelsiz sermaye artırımı kararı aldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul, gece saatlerinde yaptığı KAP açıklamalarıyla, 6 hisseye brüt takas, 3 hisseye ise açığa satış ve kredili işlem tedbiri...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul, 10 Kasım Perşembe günü seans bitiminde 4 hisseye tedbir kararı geldiğini açıkladı. Karar, #ALCTL #EUHOL, #IMASM ve #GESAN...

ŞİRKET HABERLERİ

Sermaye Piyasası Kurulu, yayınladığı bültende 11 isme İmaş Makine #IMASM paylarında gerçekleştirilen işlemlerden dolayı tedbir ve işlem yasağı getirdiğini duyurdu.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Borsada işlem gördüğü 12. Gün tavan serisini devam ettiren son halka arzlardan İmaş Makina’da, hisse fiyatı 46,90 TL’ye ulaştı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Ana Pazar’da IMASM koduyla işlem gören İmaş Makina, halka arz oldu, 11 tavan yaptı.