Kocaer Çelik Haberleri

Kocaer Çelik haberleri ve güncel Kocaer Çelik gelişmeleri, Kocaer Çelik ile ilgili tüm video, Kocaer Çelik fotoğrafları ve Kocaer Çelik haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Kocaer Çelik #KCAER, yurt dışından farklı farklı müşterilerden 22.3 milyon dolarlık sipariş aldığını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Kocaer Çelik, Kocaer Enerji tarafından yapılan jeotermal enerji santrali yatırımı ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklamalardı bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. #KCAER, Eylül ayında solar ve enerji nakil hatları için toplam 18,7 milyon ABD doları...

ŞİRKET HABERLERİ

Kocaer Çelik Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (KCAER) Firması Yönetim Kurulunca Belirlenen Kar Payı Hak Kullanım Tarihini KAP’ta bugün (26.05.2023) duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. EDDMİB üyeleri arasında, 2018’den bu yana sürdürdüğü liderlikte ara vermeden, beşinci kez ihracat şampiyonu...

ŞİRKET HABERLERİ

Kocaer Çelik Sanayi (KCAER), onaylanan bedelsiz sermaye artırımında hak kullanım tarihini hissedarlarına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Bu yıl halka arz olan Kocaer Çelik’in #KCAER, Sermaye Piyasası Kurulu’na yaptığı yüzde 181 oranındaki bedelsiz sermaye artırımı başvurusu onaylandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) 24 Kasım tarihli haftalık bülteninde, 1'i bedelsiz olmak üzere, 2 şirketin sermaye artırımına onay duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

22-24 Haziran tarihlerinde halka arz eden Kocaer Çelik, yüzde 181 oranında bedelsiz sermaye artırımı için SPK’ya başvuruda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Halka arzı 22-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen Kocaer Çelik’ten, yüzde 181 oranında bedelsiz kararı çıktı.

ŞİRKET HABERLERİ

Halka arzı 22-23-24 Haziran’da gerçekleşen Kocaer Çelik (KCAER), net kârının yüzde 200 artışla 323 milyon Türk Lirası’na çıktığını açıkladı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Halka arz sonrası, 30 Haziran’dan itibaren Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayan Kocaer Çelik (KCAER) payları, yüzde 5 değer kaybetti.