Rekor Haberleri

rekor haberleri ve güncel rekor gelişmeleri, rekor ile ilgili tüm video, rekor fotoğrafları ve rekor haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Mia Teknoloji’nin (MIATK) rekor bedelsiz sermaye artırımı SPK’dan onay aldı. Şirket, sermayesini 38 milyon liradan, 494 milyon liraya çıkarıyor.

ŞİRKET HABERLERİ

Türkiye'nin en büyük şirketleri açıklandı. Her yıl açıklanan en büyük şirketler listesinde ilk 10'da sürpriz şirketler yerlerini aldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da dev hisseler işlem hacmi rekoru kırmaya devam ediyor. Borsa İstanbul'da işlem hacmi en yüksek hisseler hangisi, yatırımcıların en...

ŞİRKET HABERLERİ

Akçansa Çimento şirketinin bedelsiz potansiyeli oranı yüzde 1992,9 olarak hesaplanmaktadır. Yatırımcının gözü bu hissede ve vereceği bedelsiz oranında.

ŞİRKET HABERLERİ

Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ASELS) şirketi, KAP'a yaptığı açıklamalarla yaptığı anlaşmaları duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul günü rekorla tamamladı. Borsa, Güne negatif seyirle başlayan endeks yüzde 0,46 artışla günü 5.759,11 puandan tamamladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG) 2 milyar liralık rekor ihaleyi yatırımcısına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Türk Hava Yolları hisseleri haftanın ilk işlem gününde yıl başından bu yana en yüksek seviyesini test etti. THYAO son bir...

ŞİRKET HABERLERİ

Çelik Halat ve Tel Sanayi (CELHA)'nin bedelli sermaye artırımına ilişkin bildiri yayımlandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borusan Mannesmann Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BRSAN) dev ihaleyi kazandığını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Dev şirketten %6287 rekor bedelsiz pay dağıtımı açıklandı. Yatırımcının oldukça merak ettiği rekor bedelsiz pay dağıtımı gerçekleşecek mi ?

ŞİRKET HABERLERİ

Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (EGSER) şirketi, Ticaret Bakanlığı'na yaptığı başvuru sonucunda, kayıtlı sermaye tavanını 3 milyar TL değerinde...