Sermaye artırımı Haberleri

sermaye artırımı haberleri ve güncel sermaye artırımı gelişmeleri, sermaye artırımı ile ilgili tüm video, sermaye artırımı fotoğrafları ve sermaye artırımı haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Loras Holding (LRSHO) tarafından 20 Nisan itibariyle KAP'a yapılan bildiride bağlı ortağının sermayesinin 900 milyon TL'ye çıkarıldığı açıklandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Sermaye Piyasası Kurulu’na yaptığı %300 oranındaki bedelsiz sermaye artırımı kabul edilmeyen şirket hisseleri, yarı fiyatına geriledi.

ŞİRKET HABERLERİ

SPK 23 Kasım 2023 tarihli toplantısında NATEN'in bedelsiz sermaye artırımını onayladığını açıkladı. Şirket 33.000.000TL olan sermayesini %400 artırarak 165.000.000 TL'ye...

ŞİRKET HABERLERİ

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) İndeks Bilgisayar’ın (#INDES) bedelsiz başvurusunu onayladı. INDES hissedarları, yüzde 234 bedelsiz pay sahibi olacak.

ŞİRKET HABERLERİ

Mia Teknoloji’nin (MIATK) rekor bedelsiz sermaye artırımı SPK’dan onay aldı. Şirket, sermayesini 38 milyon liradan, 494 milyon liraya çıkarıyor.

ŞİRKET HABERLERİ

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş. (TSPOR), sermaye artırımında arta kalan payların satıldığını KAP'a bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Sasa Polyester Sanayi A.Ş. (SASA), KAP'a yaptığı bildirimde şartlı sermaye artırımına ilişkin açıklamalarda bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş. (HKTM), yüzde 200 oranında bedelsiz sermaye artırımı için SPK'ya başvuracağını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Kontrolmatik Teknoloji, KAP'a yaptığı bildirimde, iştiraki olan MİNT Elektrikli Araç Teknolojileri'nin sermaye artırımını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Park Elektrik #PRKME, KAP'a yaptığı bildirimde bağlı ortaklığı olan Konya Ilgın Elektrik'in sermaye artırımı gerçekleştirdiğini duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Denge Yatırım, KAP'a yaptığı bildirimde, bağlı ortaklığının yüzde 2600 oranındaki sermaye artırımını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi Ticaret A.Ş. (CASA), %1000 oranında bedelsiz sermaye artırımı için SPK'ya başvurdu.