Söke değirmencilik Haberleri

söke değirmencilik haberleri ve güncel söke değirmencilik gelişmeleri, söke değirmencilik ile ilgili tüm video, söke değirmencilik fotoğrafları ve söke değirmencilik haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

4-6 Ocak tarihlerinde talep toplayarak, 12 Ocak’ta Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Söke Değirmencilik (SOKE) GES yatırımı için anlaşma yaptı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da payları bugün işlem görmeye başlayan Söke Değirmencilik (SOKE), gün sonunda 41 milyon lot alıcı ile günü tamamladı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Söke Değirmencilik (SOKE) ilk işlem tarihi açıklandı. Şirket payları, #SOKE koduyla 12 Ocak Perşembe günü Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayacak.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Söke Un (SOKE) Halka arz sonuçları açıklandı. Halka arza, yurt içi bireysel yatırımcıya tahsis edilen payların 159,17 katı talep toplandı.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Söke Un (SOKE) halka arzında, hangi bankalar ve aracı kurumlar talepleri toplayacak belli oldu. Şirket payları, #SOKE koduyla 4-5-6 Ocak’ta...

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Söke Değirmencilik (SOKE) yeni yılın ilk haftasında 4-5-6 Ocak 2023 tarihlerinde halka arz edecek. SOKE halka arz detayları belli oldu.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş. #ULUUN, yüzde 100 iştiraki Söke Un için Sermaye Piyasası Kurulu’na halka arz başvurusunu gerçekleştirdi.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER

Borsada #ULUUN koduyla işlem gören Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş., iştiraki Söke Değirmencilik için halka arz kararı aldığını duyurdu.