Tedbir Haberleri

tedbir haberleri ve güncel tedbir gelişmeleri, tedbir ile ilgili tüm video, tedbir fotoğrafları ve tedbir haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul tarafından dün yapılan KAP açıklamasında SPK'nın Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi kapsamında 4 hisse için kredili işlem yasağı getirildiği...

ŞİRKET HABERLERİ

Kuzey Boru A.Ş.(KBORU), 13 kez tavan yaparak yatırımcısının dikkatini çekmişti. KBORU halka arzına tedbir kararı getirildi.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul (BİST), beş hisseye VBTS kapsamında tedbir kararı alındığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul, haftanın son işlem gününde BRYAT, GRTRK, IZFAS, UMPAS hisseleri için kısıtlama kararı alındığını açıkladı.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul’da 8 Aralık gününe tedbirsiz olarak başlayacak olan üç hisse ve ilgili tedbirleri sizler için derledik.

ŞİRKET HABERLERİ

Euro Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı (EUYO) paylarından bir kişiye, SPK tarafından 1,6 milyon liralık ceza kesildi.

ŞİRKET HABERLERİ

BİST'de tam 9 hissenin üzerindeki tedbir kararları 4 Aralık tarihi seans açılışı itibariyle kaldırılacak. İşte o hisseler ve üzerlerindeki tedbirler.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul (BİST), tam 5 hisse için VBTS kapsamında tedbir kararı alındığını KAP'ta bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul A.Ş. (BİST), borsada işlem gören 3 hissede emir paketi tedbiri uygulanacağını KAP'a bildirdi.

ŞİRKET HABERLERİ

BİST, BORLS paylarındaki yüksek volatilite nedeniyle, otomotiv şirketinin paylarında açığa satış ve kredili işlem yasağı uygulanacağını duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) 24 Ekim Salı günü seans kapanışının ardından VBTS kapsamında tedbir uygulanan payların arasına, yeni halka arz...

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul A.Ş. (BİST), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yaptığı açıklamada 5 farklı paya tedbir getirildiğini açıkladı.