Yatırım Haberleri

yatırım haberleri ve güncel yatırım gelişmeleri, yatırım ile ilgili tüm video, yatırım fotoğrafları ve yatırım haberleri Halka Arz Haberleri sitemizde


ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin son 5 yılda ne kadar kazandırdıklarını bu yazımızın devamında sizler için ele aldık. Dolar bazlı...

ŞİRKET HABERLERİ

Bera Holding A.Ş. (BERA) tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride şirketin GES yatırımı duyuruldu.

ŞİRKET HABERLERİ

Tasarruf ve yatırım danışmanlığı yapan Mert Başaran bir haftada yüzde 70 gerileyen hisse hakkında değerlendirmede bulundu.

ŞİRKET HABERLERİ

Mia Teknoloji (MIATK) tarafından 7 Mayıs tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) bildirisinde 5 alanda yatırım yapılması için faaliyete geçildiği açıklandı.

ŞİRKET HABERLERİ

Tatlıpınar Enerji Üretim A.Ş. (TATEN), bugün KAP üzerinden yaptığı bildiride halka arz gelirlerinin kullanım planlarını detaylı biçimde listeledi.

ŞİRKET HABERLERİ

Kuzey Boru A.Ş. (KBORU) tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride üretim tesisi yatırımı hakkında açıklama yapıldı.

ŞİRKET HABERLERİ

Tüpraş (TUPRS) tarafından geçtiğimiz günlerde Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildiride 2 şehir için dev yatırımın yapılacağı belirtildi.

ŞİRKET HABERLERİ

Borsa İstanbul'da satış baskısı devam ederken hafta kapanmadan yatırım şirketi tarafından yapılan dev milyar liralık alımın detaylarını da bu yazımızda...

ŞİRKET HABERLERİ

Bayram öncesinde alımlarla geçen günün ardından BİST100 endeksi haftayı %2,03 yükselişle kapattı.

ŞİRKET HABERLERİ

Europen Endüstri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (EUREN) şirketi, duran varlık satımı hakkındaki detaylarını yatırımcılarına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş. (ONCSM) şirketi sağlık alanında yapacağı milyonluk yatırımı yatırımcılarına duyurdu.

ŞİRKET HABERLERİ

Cosmos Yatırım Holding A.Ş. (COSMO) şirketi, bağlı bulduğu ortağının iş anlaşması hakkında bilinenleri KAP açıklaması ile duyurdu.